Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy ArthurTips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthurdo., mrt. 19, 14:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 85,07Sla Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthur op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthur met je vrienden.
2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaalza., sep. 6, 21:00Michellaan 10 • Leopoldsburg€ 11,68Sla 2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal op in je collectie.Deel 2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal met je vrienden.
Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander MarinusTips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinusdo., apr. 30, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 179,43Sla Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus op in je collectie.Deel Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De BurbureTIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burburedo., nov. 13, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 95,55Sla TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burbure op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burbure met je vrienden.
Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood ProjectsTips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projectsdo., feb. 5, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects met je vrienden.
Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle RenaultTips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renaultvr., mrt. 20, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 252,81Sla Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renault op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renault met je vrienden.
Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef LemmensTips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmensdo., sep. 18, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 132,25Sla Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens met je vrienden.
Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De RatelaarTips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaardi., mrt. 10, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 176,28Sla Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaar op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaar met je vrienden.
Tips van de Meester- Beginnerscursus Glas-in-lood met HosannaTips van de Meester- Beginnerscursus Glas-in-lood met Hosannawo., jan. 28, 14:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 483,46Sla Tips van de Meester- Beginnerscursus Glas-in-lood met Hosanna op in je collectie.Deel Tips van de Meester- Beginnerscursus Glas-in-lood met Hosanna met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie HermansTIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermanswo., okt. 8, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans met je vrienden.