Hoofdnavigatie overslaan
Eventbrite
Evenementen zoeken
Organiseren
Help
InloggenAanmelden
Menu
Pagina-inhoud
Dit evenement is afgelopen.
Online Advent

Venster Acties

Ticketverkoop is gesloten

Advent is begonnen en de kaartverkoop voor Online Advent is gesloten. Heb je nog vragen? Mail naar hallo@imkeverhoef.nl.

Online Advent

Online Advent, samen op Instagram toeleven naar de geboorte van Jezus. Elke dag geïnspireerd worden en stilstaan bij het kerstverhaal.

Door Imke Verhoef

Waar en wanneer

Locatie

Online

Beleid voor refunds

Neem contact op met de organisator om een restitutie aan te vragen.
Eventbrite-kosten zijn niet restitueerbaar.

Over dit evenement

Op vrijdag 27 november en zaterdag 28 november (en vooruit, ook nog op zondag 29 november) krijg je twee tickets voor de prijs van één! Koop nu je kaartje en je mag gratis iemand anders uitnodigen om ook mee te doen.

De decembermaand is druk, druk, druk en voor je het weet is het alweer Kerstmis. Kerst draait om de geboorte van Jezus en dat weet je wel, maar echt tijd om daarbij stil te staan heb je niet. Terwijl je daar tijdens de adventsperiode juist zo mooi naar toe kan leven en daar een speciale tijd van kan maken. Hierom bedacht ik Online Advent. Vanaf maandag 23 november beleef je daarmee deze adventsperiode wel weer bewust.

Met Online Advent wil ik jou elke dag even een moment van rust en bezinning geven. In de hectiek van het leven aandacht geven aan Kerstmis, aan de geboorte van Jezus. Dat God Zijn Zoon naar de aarde zond is zoiets moois en speciaals! Dagelijks hierbij stilstaan was nog nooit zo makkelijk. Op instagram vul ik de digitale luikjes van deze online adventskalender met een bijzondere foto inclusief overdenkingen, bijbelteksten, tips en recepten. In de dagelijkse stories inspireer ik jou verder nog door muziek, podcasts en andere toepasselijke hersenspinsels.

Online Advent is speciaal voor de instagramgebruiker en je doet eraan mee in een besloten instagram account. Eerst koop je een ticket (dat kan hier), waarna ik je toevoeg aan het besloten Online Advent account. Vanaf 23 november vind je daar al het moois dat ik voor jou verzameld heb. Denk aan (fysieke) adventskalenders, verbindende bezigheden met je kinderen, mijn favoriete merken/webshops en onze rituelen thuis.

Op zondag 29 november, de eerste adventszondag, starten we echt! Dan gaat de eerste kaars aan en begint het aftellen. Ik neem je mee langs het hele kerstverhaal, we duiken er helemaal in: van de voorouders van Jozef tot Simeon en Anna. Over de emoties van Jozef en Maria tot een bezoek aan Zacharias en Elizabet, waarna we weer op reis gaan naar Bethlehem. Denk aan hoop, vertraging, geloof, verwachting, groei... Kortom, genoeg ruimte voor introspectie. Hiernaast kijken we ook naar buiten en geef ik je tips en ideeën om voor anderen van betekenis te zijn. Juist in deze tijd dat we minder contact met elkaar mogen hebben, is het extra waardevol om naar elkaar om te (blijven) kijken.

De weken zijn als volgt opgebouwd:

  • maandag: korte overdenking
  • dinsdag: korte overdenking
  • woensdag: tip/idee om te doen
  • donderdag: stilstaan bij een bijbeltekst
  • vrijdag: korte overdenking
  • zaterdag: recept
  • zondag: adventskaarsen

Doordat Online Advent plaatsvindt op instagram is het heel laagdrempelig. Ik deed zelf de afgelopen tijd mee aan verschillende cursussen die gegeven werden op instagram en ik vond het ideaal. Je hebt heel gemakkelijk interactie met elkaar en de lat om te gaan kijken ligt heel laag. Ik zal de hele periode ook veel online zijn en reageren op comments en berichten. Juist de combinatie van beeld, tekst en video vind ik heel erg leuk. Ik kan gemakkelijk dingen met je delen die ik online vind en mij inspireren.

Ik vier kerst al 36 jaar en toch ontdek ik nog steeds nieuwe dingen. De afgelopen jaren creëerde ik steeds iets anders voor tijdens Advent in onze kerk. Zo verzamelde ik bij mensen uit de kerk restjes kaarsen, waarvan ik vier grote nieuwe kaarsen maakte. Een ander jaar maakte ik vier 'toverlantaarns' waarin, als het lampje aanging, een afbeelding uit het kerstverhaal tevoorschijn kwam. Tijdens mijn studie schreef ik zelfs een heel theaterstuk over Maria. Ik ben dol op kerst en de adventstijd en heb ontzettend veel zin om jou de komende weken te mogen inspireren!

FAQ

Hoe werkt het?

Als je via deze pagina een kaartje hebt gekocht krijg je een bevestigingsmail. Hierin staat de naam van het besloten instagram account. Als je dat account opzoekt en op volgen klikt zal ik je toevoegen. Vanaf 23 november deel ik hier tips en ideeën voor de adventsperiode en op 29 november starten we met de eerste adventskaars. Vanaf die dag deel ik elke dag een post op instagram.

Kan ik ook meedoen als ik niet in Nederland woon?

Zeker! Dat is het leuke van instagram, je kan het gebruiken waar je maar wilt. Ik schrijf wel alles in het Nederlands. Instagram heeft een vertaalknop maar die is niet 100% kloppend, al kan dit natuurlijk wel helpen als Nederlands niet je eerste taal is. Tijdverschil maakt niet uit, je kan dit lekker op je eigen tempo en tijd volgen.

Ik ben niet christelijk, kan ik dan ook meedoen?

Ja natuurlijk! Iedereen is welkom. Ik vraag wel van je dat je respectvol omgaat met anderen. Wat ik vertel is gebaseerd op het kerstverhaal zoals het in de bijbel staat. Als je hier een probleem mee hebt is dit misschien niet voor jou bedoeld. Anders ben je van harte welkom!

Ik heb geen instagram maar wil wel meedoen, kan dat?

Helaas, je hebt echt een instagram account nodig om mee te doen. Je kan er natuurlijk eentje aanmaken, dat is heel simpel, helemaal als je al facebook hebt. Je kan die dan na de kerst weer verwijderen en alleen hiervoor gebruiken. Ik heb er wel over nagedacht om Online Advent ook op een platform aan te bieden maar voor nu werkt dit het handigst. Het is laagdrempelig, afgeschermd en ik kan er foto's en stories op delen en die weer gemakkelijk opslaan zodat je ze later kan terugkijken.

Ik wil juist minder tijd doorbrengen op social media, is het dan wel handig om me op te geven voor nog een instagram account?

Heel herkenbaar! Ik wil ook minder tijd doorbrengen online en vooral minder doelloos op mijn telefoon scrollen. Een paar tips die mij helpen (en hopelijk jou ook).

  • Spreek met jezelf vaste tijden af waarop je wel online mag zijn. Bijvoorbeeld 's ochtends een kwartiertje tijdens de koffie en 's middags voor het eten. Of juist 's avonds. Wat voor jou werkt.
  • Stel meldingen in voor de accounts die je echt niet wilt missen. Je krijgt dan een melding als diegene iets plaatst en je kan heel gericht dit openen en bekijken. Minder doelloos scrollen dus.
  • Gebruik instagram op je computer in plaats van op je telefoon.
  • Volg inspirerende accounts waardoor je zin hebt om dingen te doen en waar je blij van wordt.
  • Je kan op je telefoon of via een app als Focus me een tijdslimiet instellen voor apps. Zo kan je zorgen dat je bijvoorbeeld elke dag maximaal een half uur op instagram kan.
  • Wees niet te streng voor jezelf. Soms is doelloos scrollen gewoon heel lekker ;)

Heb je nog vragen of wil je meer informatie? Mail naar hallo@imkeverhoef.nl of stuur me een bericht op instagram of facebook.

Voor meer informatie over mij kan je terecht op deze pagina of lees mijn blog, thé au citron.

Tags

  • Online evenement
  • Anders in Online
  • Anders in Spiritualiteit in Online
  • #instagram
  • #online
  • #advent
  • #december
  • #kerst
  • #adventskalender
  • #kerstmis
  • #online_event

Over de organisator

Georganiseerd door
Imke Verhoef

Ik ben Imke Verhoef, 36 jaar oud, getrouwd met Rutger en moeder van Mees. Samen met onze hond Mila (een beagle van tien) en kat Chris wonen we in een klein dorpje aan het begin van de Amstel. Alweer elf jaar geleden werden we verliefd op ons huis, een kluswoning uit de jaren dertig, en verruilden we de stad voor een dorp. In Online Advent komt alles wat ik graag doe samen. Het schrijven van stukjes, styling, mijn liefde voor bloemen en mooie dingen. Ik heb er ontzettend veel zin in en hoop jou te mogen begroeten op instagram.

Facebook-profielWebsite van organisator
Verkoop beëindigd
Evenement afgelopen

Online Advent


Volg deze organisator en blijf op de hoogte van komende evenementen

Door Imke Verhoef

Evenementen die je mogelijk leuk vindt

  • We Add Heart Schimmert

    We Add Heart Schimmert
    We Add Heart Schimmert

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • We Add Heart Heeze

    We Add Heart Heeze
    We Add Heart Heeze

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • We Add Heart Angerlo

    We Add Heart Angerlo
    We Add Heart Angerlo

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • We Add Heart Zutphen

    We Add Heart Zutphen
    We Add Heart Zutphen

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • We Add Heart Haarlem

    We Add Heart Haarlem
    We Add Heart Haarlem

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • We Add Heart Beuningen

    We Add Heart Beuningen
    We Add Heart Beuningen

    Wed, Mar 29, 2023 8:00 PM CEST (+02:00)
    Gratis
  • AdventHealth Bariatric Support Group

    AdventHealth Bariatric Support Group
    AdventHealth Bariatric Support Group

    Thu, Mar 23, 2023 8:00 PM EDT (-04:00)
    Gratis
  • "Let's Chat"--Drop-In to Our ECK Virtual Soul Adventure Chat Rooms!

    "Let's Chat"--Drop-In to Our ECK Virtual Soul Adventure Chat Rooms!
    "Let's Chat"--Drop-In to Our ECK Virtual Soul Adventure Chat Rooms!

    Sun, Apr 9, 2023 5:00 PM CDT (-05:00)
    Gratis
  • Operatie Sneeuwbal ‘23-1 - Bovennatuurlijk Discipelschap

    Operatie Sneeuwbal ‘23-1 - Bovennatuurlijk Discipelschap
    Operatie Sneeuwbal ‘23-1 - Bovennatuurlijk Discipelschap

    Thu, Mar 23, 2023 7:00 PM CET (+01:00)
    € 10 - € 27,50
  • Facility & Workplace Experience marktonderzoek 2022

    Facility & Workplace Experience marktonderzoek 2022
    Facility & Workplace Experience marktonderzoek 2022

    Fri, Apr 7, 2023 12:00 AM CEST (+02:00)
    € 24,95

Sitenavigatie

Eventbrite gebruiken

  • Hoe het werkt
  • Prijzen
  • Community-richtlijnen

Evenementen plannen

  • Online tickets verkopen
  • Software voor evenementen
  • Technologie voor online registratie
  • Ticketing voor muziek
  • Conferenties
  • Gratis downloads
  • Manage je RSVP's online
  • Event planning en promotie

Evenementen zoeken

  • Door evenementen bladeren - Online
  • Download de Eventbrite-app

Kom met ons in contact

  • Dit evenement rapporteren
  • Helpcentrum
  • Servicevoorwaarden
  • Privacy
  • Toegankelijkheid
  • Communityrichtlijnen
Eventbrite + Ticketfly

© 2023 Eventbrite