Online Dialoog zondag 13 december: Ware Vrienden
Evenementdetails
Over dit evenement
Ware Vrienden
De week van de dialoog riep de vraag op van het regelmatig organiseren van een dialoog. Oisterwijk in Dialoog gaat verder met de uitdaging van online dialogen en de kansen die het ons biedt. U bent van harte uitgenodigd op 13 december.
Thema: ‘Ware Vrienden’
In deze dialoog kunnen we vanuit onze eigen ervaringen uitwisselen. Samen in gesprek, inspiratie opdoen, delen en luisteren. Ervaar de dialoog en “verrijk” jezelf d.m.v. een goed gesprek met anderen in een kleine groep online. U ontvangt de zoomlink bij aanmelding. Geef jezelf de tijd cadeau om deel te nemen. Iedereen kan mee doen, jong en oud. Je hoeft geen ervaring te hebben, ‘schuif’ maar lekker aan.
Wat is een dialoog?
Een dialoog is een goed gesprek met anderen in een groep. Het is een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen en om nieuwe inzichten en ideeën op te doen. In deze drukke tijden lijken we wat minder écht te luisteren naar elkaar, de dialoog laat ons weer eens ervaren hoe dat dat is... Bij een dialoog spreken we het volgende met elkaar af: we benaderen elkaar vriendelijk en met respect, we geven elkaar praatruimte, stiltes mogen vallen, je stelt je open en stelt open vragen. Belangrijk is dat we zonder oordeel of het geven (van goedbedoelde) adviezen de dialoog voeren. En we vragen je vanuit jezelf praten (=ik i.p.v. men).
Aanmelden
Meld je aan voor een van de online dialoogontmoetingen via www.oisterwijkindialoog.nl of bel met 06-43436426 (Yvette).
Oisterwijk in Dialoog wordt mede mogelijk gemaakt door de Gemeente Oisterwijk.
De geplande ‘in persoon’ dialogen hoopt Oisterwijk in Dialoog op een later tijdstip weer te kunnen organiseren. We staan voor de dialoog als werkelijke connectie met de ander.