In het spoor van Ad van Goor 2025In het spoor van Ad van Goor 2025do., okt. 30, 13:00St Joriskerk, Amersfoort • Amersfoort€ 25Sla In het spoor van Ad van Goor 2025 op in je collectie.Deel In het spoor van Ad van Goor 2025 met je vrienden.
Het Grote WoondebatHet Grote Woondebatma., okt. 13, 10:00Nieuwspoort • Den Haag€ 0 - € 284,34Sla Het Grote Woondebat op in je collectie.Deel Het Grote Woondebat met je vrienden.
Vals Paradijs - Het Evenement in Pathé Spuimarkt Den HaagVals Paradijs - Het Evenement in Pathé Spuimarkt Den Haagzo., jul. 13, 14:30Pathé Spuimarkt • Den Haag€ 12,50 - € 15Sla Vals Paradijs - Het Evenement in Pathé Spuimarkt Den Haag op in je collectie.Deel Vals Paradijs - Het Evenement in Pathé Spuimarkt Den Haag met je vrienden.
Het Nut van NatuurkundeHet Nut van Natuurkundeza., okt. 4, 11:00Teylers Museum • Haarlem€ 5Sla Het Nut van Natuurkunde op in je collectie.Deel Het Nut van Natuurkunde met je vrienden.
Loontransparantie & Gelijkwaardig Werk: Zo maak jij als HR het verschil!Loontransparantie & Gelijkwaardig Werk: Zo maak jij als HR het verschil!di., okt. 14, 13:30Grand Café COOL • Heerhugowaard€ 0 - € 53,09Sla Loontransparantie & Gelijkwaardig Werk: Zo maak jij als HR het verschil! op in je collectie.Deel Loontransparantie & Gelijkwaardig Werk: Zo maak jij als HR het verschil! met je vrienden.
Spaceweather en het NoorderlichtSpaceweather en het Noorderlichtvr., sep. 5, 20:00Het Groene Huis • Amersfoort€ 7,50Sla Spaceweather en het Noorderlicht op in je collectie.Deel Spaceweather en het Noorderlicht met je vrienden.
Komt het goed?Komt het goed?wo., okt. 1, 14:00IJskelderlaan 1 • Doorn€ 150Sla Komt het goed? op in je collectie.Deel Komt het goed? met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., nov. 27, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., jan. 29, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., sep. 11, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.