Venster Acties
Online opening toeristisch seizoen Kampen
online netwerkevenement voor de vrijetijdssector in de gemeente Kampen met updates, goede voornemens en meer
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Online
Over dit evenement
Niemand weet precies hoe de situatie er de komende maanden uitziet, maar we hebben wel geleerd van de coronazomer 2020 in Kampen. En we bereiden ons erop voor, dat zodra het kan bezoekers naar onze hartelijke Hanzestad aan het water komen. Daarom organiseren we een coronaproof
Online opening toeristisch seizoen Kampen
Maandag 22 maart 2021
Van 20 tot 21.30 uur
MS Teams Webinar
Op het programma onder meer
- Toerisme in coronatijd: deze zomer spreiding van bezoekers in Kampen
o Leo Hoksbergen, binnenstadsmanager Kampen Partners
- Stand van zaken in de binnenstad: BOK, ondernemersfonds en crisisbestrijding
o Michiel de Groot, voorzitter BOK
- Blockbuster expositie in het Stedelijk Museum Kampen deze zomer: combinaties en andere kansen voor Kampen
o Nynke van der Wal, directeur Stedelijk Museum
- Goede voornemens van Kampen Partners: toeristisch magazine, nieuwe website en de Van Rossems
o Roeland Tameling, citymarketeer Kampen Partners
Wil je zelf zendtijd? Heb je vragen, suggesties of opmerkingen? Geef het door via r.tameling@kampenpartners.nl of stuur een berichtje naar 06-17453490.
Vergeet je niet om je aan te melden via deze site? Dan krijg je tijdig een bevestiging van deelname en de link naar het webinar.