Open Coffee juni 2022 - Netwerken bij De Dikke Daniker
Datum en tijd
Open Coffee juni 2022 - Netwerken bij De Dikke Daniker
Over dit evenement
Open Coffee Sittard-Geleen organiseert weer een netwerkbijeenkomst. Het is tevens de laatste bijeenkomst tot na de zomer.
Open Coffee is deze keer welkom bij de prachtige boslocatie De Dikke Daniker, Ten Eysden 1 in Sweikhuizen op donderdag 2 juni 2022 van 16.00 uur tot 17.30 uur.
Parkeren kan op de parkeerplaats bij Manege Ten Eysden, Ten Eysden 1, Geleen. Loop daar, via de brug, de Geleenbeek over en je komt uit bij De Dikke Daniker. Door het oversteken van de Geleenbeek kom je van Geleen in Sweikhuizen.
Consumpties zijn voor eigen rekening.
Wees welkom en neem gerust iemand mee die ook kennis wil maken met Open Coffee Sittard-Geleen. Laat deze persoon zich inschrijven via Eventbrite of door het sturen van een mail naar opencoffee046@gmail.com, of maak hiervoor zelf een extra ticket aan. Ook het verspreiden van de uitnodiging binnen jouw eigen netwerk stellen wij op prijs.
PS In juli en augustus wordt geen bijeenkomst georganiseerd, dus de organisatie ziet jullie weer graag bij de bijeenkomst in september.
Een hele fijne zomer gewenst!