Venster Acties
Open Mastermind voor Multimensen
Mastermind voor Multimensen - spar met mensen die net als jij veel kunnen, veel willen en veel ideeën hebben.
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Online
Beleid voor refunds
Over dit evenement
Spar met mede-multimensen die net als jij veel kunnen, veel willen en veel ideeën hebben.
Breng je eigen vragen/struggles in, denk mee met die van anderen, leer nieuwe mensen kennen en omring je met mensen die snappen dat jij meer dan één ding leuk vindt en goed kunt. Of, zoals de eerdere deelnemers zeggen:
"Met enthousiaste, creatieve ondernemende multi mensen brainstormen en met elkaar meedenken over ‘whatever’: dat waar jouw hoofd op dat moment op vast loopt. Dit alles gefaciliteerd en bijeen gebracht door opper multi-mind Merel."
"Ik vond de mastermind super waardevol. Een groep nieuwe mensen die samen zo veel gemeen hebben. We konden zijn we zijn en werden niet 'raar' aangekeken omdat we veel dingen leuk vinden ;-) Het mocht er allemaal zijn! Op naar het Clubhuis!"
"Uit je standaard bubbel een ochtend jezelf veilig voelen bij total strangers die meteen weten waar jij het over hebt. En elkaars belang voorop stellen zodat je het meeste uit jezelf, elkaar en de ochtend kan halen. Heb je ook maar het idee dat je een multimens bent? Join!!"
"Zet een groepje mensen bij elkaar met leuke creatieve hoofden en: tadaa! Samen helpen ze elkaar een stapje verder te komen. Van ideeënpopcorn tot cheerleaden en van goede vragen tot nieuwe inzichten. Feestje!"
Wees welkom en ervaar het zelf ;)
Voor wie is deze Mastermind?
De Mastermind is open voor creatieve, ondernemende multimensen: mensen die veel kunnen, veel willen en veel ideeën hebben. Je loopt er wellicht tegenaan dat je positionering nét niet helemaal strak krijgt, dat je niet weet hoe je een nieuwe dienst aan je bedrijf kunt toevoegen, hoe je al die ideeën die je hebt in je agenda zet. Je hoeft geen eigen bedrijf te hebben/willen. Je hoeft ook geen brandende vraag of probleem te hebben, maar als je die hebt: gooi hem erin! De insteek is vooral dat we met elkaar meedenken, brainstormen, ervaringen uitwisselen en elkaar vooruit helpen.
Zin in!
Tot snel,
Merel