Prayer & Pilates

Prayer & Pilates

Riverland HealthcentreNijmegen, GE
Overzicht

Vrouwenmiddag met mat pilates, lichaam bewust ervaren en God meer ruimte geven. Bemoedigend woord, healthy drinks & talks.

Prayer & Pilates

Join us voor een ontspannen vrouwenmiddag bij Riverland Healthcenter in Nijmegen. We starten met mat pilates en nemen daarna de tijd om stil te staan bij ons lichaam en wat het betekent om God daarin meer toe te laten.

Er is een korte overdenking rondom 1 Korinthiërs 6:19-20, gevolgd door een moment om samen na te praten. Natuurlijk zorgen we ook voor iets lekkers: een frisse smoothie en een goodiebag om mee naar huis te nemen.

🕐 13:00 – ongeveer 16:00
📍 Riverland Healthcenter, Nijmegen
💶 €17,50 per persoon
🙎‍♀️ Vanaf 21 jaar
👥 Max. 20 plekken beschikbaar

Een middag om op te laden, te verbinden met elkaar en met God, en even bewust stil te staan.

See you then!
Quinta & Quinty 🤍

Goed om te weten

Belangrijkste punten

  • 3 hours
  • leeftijd 21+
  • Fysiek
  • Gratis parkeren
  • Ingangen gaan open om 12:45

Restitutiebeleid

Restituties tot 7 dagen voor het evenement

Locatie

Riverland Healthcentre

1 De Biezen

6541 BN Nijmegen

Map
Georganiseerd door
Dit evenement rapporteren

Meer evenementen van Quinta Hulshoff & Quinty Rijkenbarg

Ontdek meer evenementen van Quinta Hulshoff & Quinty Rijkenbarg, van Gezondheid tot andere ervaringen die je misschien leuk vindt.

Nog op zoek naar het juiste evenement?

Ontdek alle evenementen in Nijmegen en filter op datum, categorie en meer om de perfecte match te vinden.