Venster Acties
Remco Claassen - Personal Pitstop (8-mrt-23)
Je bent één klik verwijderd van een krachtig initiatief, de ontsteking voor jouw persoonlijke én zakelijke groei: de Personal Pitstop.
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Hotel HUP 3-17 Arkweg 5731 PD Mierlo Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Beleid voor refunds
Over dit evenement
- 5 uren
- eTicket voor mobiel
Actie (t/m 8 februari): Iedere betalende deelnemer mag gratis een gast naar het middagprogramma meenemen!
Wat staat er op het programma?
- Introductie in persoonlijk leiderschap
- Wat is belangrijk in jouw leven, zakelijk en privé?
- Time-management?!
- Privé/werkbalans
- Voorkomen van Burn-outs
- Communicatie
Deze middag is eigenlijk voor iedereen die wel een boost in de goede richting kan gebruiken en iemand zoekt die ze daarbij kan helpen.
Het middagprogramma
Het middagprogramma is een vier uur durende non stop FOMP! Een heerlijk programma waarbij Remco je op ludieke wijze, met veel muziek en hilarische grappen laat kennismaken met IK-ologie en (persoonlijk) leiderschap, of - indien je niet Remco-blanco- je kennis weer even lekker opfrist. Een lekker dagdeel helemaal voor jou, waarbij je actief werkt aan jouw mission statement, leefregels en 1-year-goals. Een MasterMind voor één middag onder leiding van Remco. En natuurlijk sluiten we af met Remco’s onmisbare LeiderSAP en heb je de mogelijkheid je boek(en) te laten signeren!
13.00 uur - Ontvangst
13.30 uur - Start programma Remco
18.00 uur - Borrel (LeiderSAP)
19:00 uur - Einde
Het ochtendprogramma (extraatje voor gevorderden)
Voordat de grote groep 'beginners, nieuwkomers en half-op-weg' kandidaten voor het middagprogramma aanschuiven, is er een extra spreekuur met Remco. Lekker samen sparren over al het moois al wat IK-ologie en WIJ-vorming kunnen betekenen in jouw leven.
Toegang enkel voor diegenen die al minimaal één pitstop achter hun naam hebben én hun hele missionmodel reeds 'in-the-pocket' hebben (mission statement, leefregels én 1YGoals). De toegangsprijs blijft gelijk en je mag natuurlijk de rest van de dag tot en met het LeiderSAP ook blijven.
08.30 uur - Ontvangst
08:45 uur - Start ochtendprogramma voor gevorderden
12.00 uur - Einde programma
Tip: Zorg dat je jouw kwispelwoorden paraat hebt en oefen 's middags zeker even het ‘propjes-gooien’ (niets is zo leuk als iemand recht van achteren raken)!
Deelnemen aan het ochtendprogramma? Koop het juiste ticket.