Het kantoor van de toekomst: klaar voor 2027Het kantoor van de toekomst: klaar voor 2027vr., nov. 14, 14:30Social Impact Factory - Vredenburg • Utrecht€ 95,59Sla Het kantoor van de toekomst: klaar voor 2027 op in je collectie.Deel Het kantoor van de toekomst: klaar voor 2027 met je vrienden.
Masterclass coachen van de BlauwdrukMasterclass coachen van de Blauwdrukma., okt. 6, 12:00Stationsweg 2d • Barneveld€ 195Sla Masterclass coachen van de Blauwdruk op in je collectie.Deel Masterclass coachen van de Blauwdruk met je vrienden.
In het spoor van Ad van Goor 2025In het spoor van Ad van Goor 2025do., okt. 30, 13:00St Joriskerk, Amersfoort • Amersfoort€ 0 - € 25Sla In het spoor van Ad van Goor 2025 op in je collectie.Deel In het spoor van Ad van Goor 2025 met je vrienden.
VIP avond Norah BarneveldVIP avond Norah Barneveldwo., sep. 24, 18:00Norah Barneveld • BarneveldGratisSla VIP avond Norah Barneveld op in je collectie.Deel VIP avond Norah Barneveld met je vrienden.
Dag van de Medezeggenschap 2025Dag van de Medezeggenschap 2025ma., okt. 6, 14:00Mariënhof Amersfoort • AmersfoortGratisSla Dag van de Medezeggenschap 2025 op in je collectie.Deel Dag van de Medezeggenschap 2025 met je vrienden.
Inspire & Connect | Van werkdruk naar werkgelukInspire & Connect | Van werkdruk naar werkgelukwo., okt. 8, 17:30Restaurant Bordeaux • Naarden€ 60Sla Inspire & Connect | Van werkdruk naar werkgeluk op in je collectie.Deel Inspire & Connect | Van werkdruk naar werkgeluk met je vrienden.
De helende kracht van yogaDe helende kracht van yogadi., sep. 23, 14:00Het Derde Erf • SoestGratisSla De helende kracht van yoga op in je collectie.Deel De helende kracht van yoga met je vrienden.
De helende kracht van yogaDe helende kracht van yogavr., nov. 7, 14:30Burgemeester Penstraat 4 • BaarnGratisSla De helende kracht van yoga op in je collectie.Deel De helende kracht van yoga met je vrienden.
Jacobidebat 'De Kunst van het Hopen'Jacobidebat 'De Kunst van het Hopen'do., okt. 16, 20:00Jacobikerk⛪ • UtrechtSla Jacobidebat 'De Kunst van het Hopen' op in je collectie.Deel Jacobidebat 'De Kunst van het Hopen' met je vrienden.
Start Klassieke Levenskunst (ma. ochtend)Start Klassieke Levenskunst (ma. ochtend)ma., sep. 29, 09:15Huis de Dennen • Diepenveen€ 282,25Sla Start Klassieke Levenskunst (ma. ochtend) op in je collectie.Deel Start Klassieke Levenskunst (ma. ochtend) met je vrienden.