Safety & Health Event: Ademnood 2
Evenementdetails
Beschrijving
Jaarlijks overlijden ruim vierduizend mensen aan de gevolgen van beroepsziekten, van wie ruim 75% door blootstelling aan (gevaarlijke) stoffen. Een sluipmoordenaar die gestopt moet en kan worden. Met dit in het achterhoofd, wat is de waarde van de gezondheid van uw personeel? Bent u zich bewust van de onomkeerbare gevaren en werkt u verantwoord met (gevaarlijke) stoffen?
De twee editie van ‘Ademnood’, dat op donderdag 26 september plaatsvindt in het RDM Congrescentrum in Rotterdam, schetst de risico’s van het werken met gevaarlijke stoffen, draagt oplossingen aan en geeft inzicht in het gedrag en in de afwegingen van betrokken werknemers en werkgevers.
Vanuit verschillende invalshoeken met inspirerende sprekers zal het gevaar voor mens en maatschappij benaderd worden en zal antwoord gegeven worden op de vraag: "wat is de waarde van gezondheid?".
Programma
14.00 uur Inloop en ontvangst met koffie en thee
14.30 uur Opening Ademnood 2 en inleiding dagvoorzitter*
14.45 uur Start van het programma
18.30 uur Einde event
Meer informatie rondom het definitieve programma zal binnenkort volgen.
*Het seminar wordt vakkundig geleid door een dagvoorzitter.
Locatie
RDM Congrescentrum
Heijplaatstraat 17
3089 JB Rotterdam
Parkeren
Parkeren is overal gratis op een van de drie parkeerterreinen.
Voor meer informatie, bezoek: www.safetyandhealthevent.nl