Venster Acties
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
FOUND. 10a Baljuwplein 2225 BR Katwijk aan Zee Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Over dit evenement
ESTHER VORSTERMAN VAN OIJEN//aanstaand weekend is het zover, dan komt Esther een heel weekend bij ons om uit het woord te delen en ons dichter bij het hart van de Vader te brengen zodat we genezing, herstel, bemoediging, en bevrijding kunnen ontvangen, om te gaan wandelen in de bestemming die God heeft gegeven.
Op zaterdagmiddag 14.00 uur geeft Esther een exclusief seminar over "Gods stem verstaan". Hoe versta je nou Gods stem en hoe wandel je daar dagelijks in. Esther zal delen vanuit de bijbel en zal haar ervaringen uit haar dagelijks leven. voor deze seminar moet je je even aanmelden.
De seminar is geheel gratis, wel zal er een offer opgehaald worden. Na afloop van de seminar kan je blijven en genieten van een heerlijke warme maaltijd, te verkrijgen voor 7,50 EURO (graag even melden bij aanvang van de seminar)
Dit weekend wil je niet missen en moet je gewoon bij zijn!
Programma
- Vrijdagavond 19.30 uur avonddienst
- Zaterdagmiddag 14.00 – 16.30 uur seminar (aansluitend diner) opgave hieronder
- Zaterdagavond 19.00 uur avonddienst
- Zondagochtend 10.30 uur celebration
- Zondagavond 19.00 uur avonddienst
Over Esther
Net als haar grote voorbeeld koningin Esther uit de Bijbel gelooft ze dat ieder mens geboren is voor een tijd als deze. Jij bent geroepen om verschil te maken. De tijd van zwijgen is voorbij, jouw stem doet ertoe en telt.
Met haar opbouwende boodschap moedigt ze aan om op te gaan staan, de koninklijke identiteit te omarmen en te gaan doen waarvoor je werkelijk bestemd bent; regeren! Deze erfenis (legacy) en dit koninklijke DNA wil ze ook doorgeven aan de nieuwe generatie Esthers, zodat zij vrijmoedig het werk kunnen voortzetten op hun eigen manier.