Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de MosbeekStruinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeekwo., aug. 6, 19:00Infocentrum IJs & Es (Landschap Overijssel) • Mander€ 2,50 - € 5Sla Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeek op in je collectie.Deel Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeek met je vrienden.
Ga mee op zoek naar de schaapskuddeGa mee op zoek naar de schaapskuddevr., aug. 15, 09:30Boscafe van camping De Lemeler Esch • Lemele€ 2,50 - € 5Sla Ga mee op zoek naar de schaapskudde op in je collectie.Deel Ga mee op zoek naar de schaapskudde met je vrienden.
Speurtocht in het bos en op bomenexpeditieSpeurtocht in het bos en op bomenexpeditiewo., jul. 23, 14:00Bezoekerscentrum Koetshuis Hof Espelo • Enschede€ 5Sla Speurtocht in het bos en op bomenexpeditie op in je collectie.Deel Speurtocht in het bos en op bomenexpeditie met je vrienden.
Doorstapwandeling in natuurgebied de DoorbraakDoorstapwandeling in natuurgebied de Doorbraakdo., sep. 18, 09:30Erve Peeze • Bornerbroek€ 2,50 - € 5Sla Doorstapwandeling in natuurgebied de Doorbraak op in je collectie.Deel Doorstapwandeling in natuurgebied de Doorbraak met je vrienden.
Historische wandeling in natuurgebied De DoorbraakHistorische wandeling in natuurgebied De Doorbraakza., aug. 30, 09:30Restaurant Het Maatveld • Bornerbroek€ 2,50 - € 5Sla Historische wandeling in natuurgebied De Doorbraak op in je collectie.Deel Historische wandeling in natuurgebied De Doorbraak met je vrienden.
Bevrijd door Jezus Picknick @ Enschede - 30 augustus 2025Bevrijd door Jezus Picknick @ Enschede - 30 augustus 2025za., aug. 30, 13:00Het Volkspark • EnschedeGratisSla Bevrijd door Jezus Picknick @ Enschede - 30 augustus 2025 op in je collectie.Deel Bevrijd door Jezus Picknick @ Enschede - 30 augustus 2025 met je vrienden.
Zomerwandeling door natuurgebied CollendoornZomerwandeling door natuurgebied Collendoornwo., jul. 30, 20:30Collendoorn tegenover huisnummer 5 (startlocatie staat in de bevestigingsmail, dit is een indicatie en geen startlocatie) • Collendoorn€ 2,50 - € 5Sla Zomerwandeling door natuurgebied Collendoorn op in je collectie.Deel Zomerwandeling door natuurgebied Collendoorn met je vrienden.
Ontdek de rijke historie van het BoetelerveldOntdek de rijke historie van het Boetelervelddi., jul. 8, 09:30Ingang Boetelerveld ingang Schoonhetenseweg • Marienheem€ 2,50 - € 5Sla Ontdek de rijke historie van het Boetelerveld op in je collectie.Deel Ontdek de rijke historie van het Boetelerveld met je vrienden.
Ontdek het potentieel in jezelfOntdek het potentieel in jezelfwo., jul. 16, 19:00Enschede • Enschede€ 11,25 - € 22,50Sla Ontdek het potentieel in jezelf op in je collectie.Deel Ontdek het potentieel in jezelf met je vrienden.
Ontdek het potentieel in jezelfOntdek het potentieel in jezelfwo., aug. 6, 19:00Enschede • Enschede€ 11,25 - € 22,50Sla Ontdek het potentieel in jezelf op in je collectie.Deel Ontdek het potentieel in jezelf met je vrienden.