MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in RotterdamMEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdamvr., aug. 8, 16:00OASE • RotterdamGratisSla MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdam op in je collectie.Deel MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdam met je vrienden.
Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de ToekomstCreatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomstza., jul. 19, 14:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 3 - € 12,50Sla Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomst op in je collectie.Deel Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomst met je vrienden.
Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuurOpstellingsochtend: De systeemkracht van de natuurvr., sep. 19, 09:00Kampeerterrein de Lievelinge in de Boskapel • VurenGratisSla Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuur op in je collectie.Deel Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuur met je vrienden.
HIP Lezing: De Orde van VrolijkheidHIP Lezing: De Orde van Vrolijkheiddo., jul. 24, 10:30Bibliotheek Benoordenhout • Den HaagGratisSla HIP Lezing: De Orde van Vrolijkheid op in je collectie.Deel HIP Lezing: De Orde van Vrolijkheid met je vrienden.
Curator Talk van Opperclaes tijdens BOLD & GRITTY EXTRACurator Talk van Opperclaes tijdens BOLD & GRITTY EXTRAmorgen om 13:00Stedelijk Museum Schiedam • SchiedamGratisSla Curator Talk van Opperclaes tijdens BOLD & GRITTY EXTRA op in je collectie.Deel Curator Talk van Opperclaes tijdens BOLD & GRITTY EXTRA met je vrienden.
Sranan Identity Talks: De Stilte Die We DelenSranan Identity Talks: De Stilte Die We Delendo., sep. 11, 19:00Centrale Bibliotheek • Den HaagGratisSla Sranan Identity Talks: De Stilte Die We Delen op in je collectie.Deel Sranan Identity Talks: De Stilte Die We Delen met je vrienden.
Participatiebijeenkomst herdenking afschaffing van slavernij BredaParticipatiebijeenkomst herdenking afschaffing van slavernij Bredadi., okt. 7, 19:00Breda • BredaGratisSla Participatiebijeenkomst herdenking afschaffing van slavernij Breda op in je collectie.Deel Participatiebijeenkomst herdenking afschaffing van slavernij Breda met je vrienden.
Lezing door Janny van der HeijdenLezing door Janny van der Heijdenzo., okt. 5, 11:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 7,50 - € 10Sla Lezing door Janny van der Heijden op in je collectie.Deel Lezing door Janny van der Heijden met je vrienden.
Lezing 'Transsiberië Express'Lezing 'Transsiberië Express'zo., jan. 25, 14:00stichting !Triggr • Ter Aar€ 7,32Sla Lezing 'Transsiberië Express' op in je collectie.Deel Lezing 'Transsiberië Express' met je vrienden.
Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)di., jul. 29, 14:00Bibliotheek Ypenburg • Den HaagGratisSla Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) op in je collectie.Deel Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) met je vrienden.