Gratis

Meerdere data

Tengel Atelierroute Zaanstreek 2018

Evenementdetails

Deel dit evenement

Datum en tijd

Locatie

Locatie

Zaanstad

Netherlands

Kaart bekijken

Beschrijving van het evenement

Beschrijving

Kom je kennismaken met de kunstenaars uit de Zaanstreek tijdens de open atelierroute 2018?

De Zaanse atelierroute biedt een podium aan maar liefst 66 kunstenaars uit de Zaanstreek met een grote diversiteit aan kunstvormen. Als bezoeker krijg je een exclusief kijkje achter de schermen én maak je kans op een mooie kunstprijs van de kunstenaar van jouw keuze.

Om jou als bezoeker te stimuleren meerdere ateliers te bezoeken geeft stichting Tengel een stempelkaart uit, die aan het einde van de rit kan worden ingestuurd en kans geeft op 1 van de 3 kunstprijzen. Daarnaast maken de kunstenaars collectors items, die in een maximale oplage van 24 exemplaren voor 24 euro per stuk worden verkocht aan de bezoeker.

De atelierroute sluit dit jaar aan bij het thema van de Europese commissie die 2018 heeft uitgeroepen tot het Europees Jaar van het Cultureel Erfgoed en is net als andere jaren verdeeld over 2 weekenden. De kunstenaars uit Zaanstreek Zuid kun je het eerste weekend bezoeken én voor Zaanstreek Noord kun je het tweede weekend op pad.

De route en meer informatie over de deelnemende kunstenaars vind je in het magazine in de ateliers of op de website van Stichting Tengel. https://www.tengel.nl/atelierroute.html

De atelierroute is een initiatief van Stichting Tengel, hét kunstenaarsplatform van de Zaanstreek.
#tengel_atelierroute2018 via deze hastag kun de voorbereidingen van de kunstenaars volgeN op Facebook en instagram.

Welke kunstenaars doen allemaal mee?
Monique Anröchte http://www.moniqueanrochte.nl
Annet Bentvelzen
Louis Breeuwer
Stella Burggraaf http://www.stellaburggraaf.nl
Klaas Pieter de Boer
Theo de Bruyn http://www.theo-de-bruyn.nl
Carla de Graaf www.cartje-art.nl
Peter de Lange http://delangepeter.nl
Lucia Epskamp
Leonard Frederiks http://www.leonardfrederiks.nl
Josien Geerdink http://loligo.nl
Simon Goedhart http://www.simongoedhart-kunstschilder.nl
Esther Hans http://www.estherhans.com
Martin Heijnen http://www.heijnenart.com/
Marga Hessels http://www.margahessels.nl
wendie hoenders http://www.wendiehoenders.nl
Jantine Hos http://jantinehos.carbonmade.com
Ria Hotting http://www.riahotting.com
André Huisman http://www.tengel.nl
Vera Jongejan http://www.verajongejan.nl
René Kempes http://www.originalartphotography.com
joke koelemeijer http://www.jokekoelemeijer.exto.nl
Reina Koerten
Joke Konijn http://www.jokekonijn.nl
Cora Korssen
Aron Kroes http://www.aronkroes.nl
Ruud Kuipers http://www.ruudkuipers.nl
Co Latumahina http://www.coglasstudio.nl
Marjolein Lensink http://marjoleinzaandam.nl
André Linnenbank http://bytehouwer.nl
Marsha Metselaar http://marshametselaar.nl
Jopie Nijkamp
Margreet Ottes http://margreetottes.nl
cocky pater http://www.studiopotsierlijk.nl
Frans Room http://zaansgroen.nl/atelierroute-zaanstad-21-22-april-2018/
Ingrid Roos http://www.ingridroos.nl
Nahid Sayyah http://sayyah.nl/
Marja Schilt http://Www.marjaschilt.nl
Nel Schipper http://www.nelschipper.com
Monica Schumacher http://www.monicaschumacher.nl
Lousanne Schuuring http://www.lousannneschuuring.com
Gerard Slegers http://gslegers.nl
Annelie Toorians www.annelietoorianskeramiek.nl
Danielle van assema http://www.rakuexperience.com
Linda van Dam http://www.lindavandam.nl
angèle van den Thillart http://www.angelevandenthillart.com
Daniëlle van der Erve http://www.d-water.nl
Nicole van der heijden
Marion van der Woude http://www.marionvanderwoude.nl
Marion van der Zwan http://www.marionvanderzwan.nl
Gemma Van Gelder-Tervoort http://www.gemmavangelder.nl
barbara van marle http://barbaravanmarle.com
Hennesien van Walderveen http://www.hennesien.nl
Herman Vander hoff
Marlien Venema http://www.marlienvenema.nl
Marieke Vergouw http://www.urn-atelier.nl
Paul Vermeulen http://ewe-studio.nl
Mirjam Voets http://mirjamvoets.exto.nl
Saskia Westenberg http://www.saskiawestenberg.nl
Kinga Wieczorek http://www.kinga-wieczorek.nl
Linda Willemszoon http://www.lindawillemszoon.nl
Ludo Winkelman http://www.ludowinkelman.nl
Joanne Zegers http://joannezegers.nl
Bregtje Zitman-Deelen http://www.bregtje.com

Delen met vrienden

Locatie

Zaanstad

Netherlands

Kaart bekijken

Sla dit evenement op

Evenement opgeslagen