Van contractfrustratie naar Fast Track Contractregie
Zojuist toegevoegd

Van contractfrustratie naar Fast Track Contractregie

Door Maartje Vermeer

Contractadministratie… een frustrerende must-do die nooit écht erkend wordt. Maar wat als het ook anders kan?

Datum en tijd

Locatie

Online

Good to know

Highlights

  • 2 hours, 30 minutes
  • Online

Over dit evenement

Business • Career

Ben jij inkoopprofessional, contractmanager of projectleider die vastloopt in steeds hetzelfde patroon: stapels contracten, geen overzicht, regeldrift, maar geen flow, alleen systeemfetisj zonder samenwerking.

📢 Contractadministratie… een frustrerende must-do die nooit écht erkend wordt. Onduidelijke rollen, slechte data en vooral: een constante worsteling om het op de kaart te zetten. Maar wat als je het tij kunt keren?

In deze sessie leer je drie slimme strategieën om contractadministratie:

✅ Intern en extern stevig te positioneren (zonder steeds te trekken en te duwen).

✅ Slim te regisseren met data, zodat het geen energielek meer is maar juist bijdraagt.

✅ Duidelijke rollen en eigenaarschap te creëren voor synergie en impact.

🚀 Weg met het gedoe – tijd om contractadministratie strategisch in te zetten en je werkplezier te vergroten!

En ontdek hoe je met de P.R.O.M.P.T.-methode zicht krijgt op het speelveld, ruimte maakt voor rolbewustzijn, en regie pakt zonder alles overhoop te trekken.

Meld je nu aan via onderstaande link en reserveer je plek.

Veelgestelde vragen

Is dit webinar iets voor mij?

Ben jij inkoopprofessional, contractmanager, adviseur of projectleider en heb je regelmatig van doen met contractbeheer, contractadministratie en frustratie, dan is dit een hoog aan te raden webinar.

Waar gaan we het over hebben?

In deze sessie leer je drie slimme strategieën om contractadministratie: ✅ Stevig te positioneren ✅ Slim te regisseren met data ✅ Duidelijke rollen en eigenaarschap te creëren

Hoe lang duurt het webinar?

Het advies is om in ieder geval 2 uur tijd te reserveren. Het kan zijn dat we eerder klaar zijn, maar ivm vragen en interactie is het goed om 2 uur te blokken.

De sessie is interactief

Tijdens de bijeenkomst zullen er vragen worden gesteld en is het de bedoeling om interactief met elkaar het gesprek te voeren. Maar je camera hoeft niet aan, dus als je lekker in je huispak, in het park of vanaf je vakantiestek wilt deelnemen, dan kan dat!

Georganiseerd door

Maartje Vermeer

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Gratis
sep. 25 · 02:00 PDT