Finissage tentoonstelling Smakken en ZakkenFinissage tentoonstelling Smakken en Zakkenzo., jul. 13, 13:30Lange Haven 74 • SchiedamGratisSla Finissage tentoonstelling Smakken en Zakken op in je collectie.Deel Finissage tentoonstelling Smakken en Zakken met je vrienden.
Open Paviljoen: FinissageOpen Paviljoen: Finissagezo., aug. 17, 15:30Lange Voorhout • Den HaagGratisSla Open Paviljoen: Finissage op in je collectie.Deel Open Paviljoen: Finissage met je vrienden.
Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuurOpstellingsochtend: De systeemkracht van de natuurvr., sep. 19, 09:00Kampeerterrein de Lievelinge in de Boskapel • VurenGratisSla Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuur op in je collectie.Deel Opstellingsochtend: De systeemkracht van de natuur met je vrienden.
MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in RotterdamMEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdamvr., aug. 8, 16:00OASE • RotterdamGratisSla MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdam op in je collectie.Deel MEETUP 9 - 2025: De RUIMTE van de Vrouw in Rotterdam met je vrienden.
Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de ToekomstCreatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomstza., jul. 19, 14:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 3 - € 12,50Sla Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomst op in je collectie.Deel Creatieve practicum: De Groene Kijkdoos van de Toekomst met je vrienden.
Lezing 'Romanovs en de Revolutie'Lezing 'Romanovs en de Revolutie'zo., nov. 2, 14:00stichting !Triggr • Ter Aar€ 7,32Sla Lezing 'Romanovs en de Revolutie' op in je collectie.Deel Lezing 'Romanovs en de Revolutie' met je vrienden.
Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)vr., aug. 22, 14:00Bibliotheek Ypenburg • Den HaagGratisSla Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) op in je collectie.Deel Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) met je vrienden.
Wandelmarathon Roos van RoosendaalWandelmarathon Roos van Roosendaalzo., sep. 21, 07:00Nispenseweg 5 • Roosendaal€ 7Sla Wandelmarathon Roos van Roosendaal op in je collectie.Deel Wandelmarathon Roos van Roosendaal met je vrienden.
Lezing door Janny van der HeijdenLezing door Janny van der Heijdenzo., okt. 5, 11:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 7,50 - € 10Sla Lezing door Janny van der Heijden op in je collectie.Deel Lezing door Janny van der Heijden met je vrienden.
De Arbeidsmarkt van Morgen - een Contractneutraal StelselDe Arbeidsmarkt van Morgen - een Contractneutraal Stelselvr., sep. 12, 09:30Sociaal-Economische Raad (SER) • Den HaagGratisSla De Arbeidsmarkt van Morgen - een Contractneutraal Stelsel op in je collectie.Deel De Arbeidsmarkt van Morgen - een Contractneutraal Stelsel met je vrienden.