Krap bij kas ticket voor Van-Stoel-tot-StadlezingKrap bij kas ticket voor Van-Stoel-tot-Stadlezingdi., aug. 12, 19:30Elleboogkerk • Amersfoort€ 2,20Sla Krap bij kas ticket voor Van-Stoel-tot-Stadlezing op in je collectie.Deel Krap bij kas ticket voor Van-Stoel-tot-Stadlezing met je vrienden.
Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot BordHet Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bordma., sep. 8, 15:45De Groene Afslag • Laren€ 57,50Sla Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bord op in je collectie.Deel Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bord met je vrienden.
Rondetafelsessie speciaal voor financials van PE portfolio ondernemingenRondetafelsessie speciaal voor financials van PE portfolio ondernemingenma., okt. 27, 15:00OnlyBlue B.V. • UtrechtGratisSla Rondetafelsessie speciaal voor financials van PE portfolio ondernemingen op in je collectie.Deel Rondetafelsessie speciaal voor financials van PE portfolio ondernemingen met je vrienden.
Kunstworkshop: Papier maken van oude boeken - dichten voor beginnersKunstworkshop: Papier maken van oude boeken - dichten voor beginnersdo., aug. 28, 10:15Centrale Bibliotheek • Den HaagGratisSla Kunstworkshop: Papier maken van oude boeken - dichten voor beginners op in je collectie.Deel Kunstworkshop: Papier maken van oude boeken - dichten voor beginners met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., jan. 29, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., sep. 11, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., nov. 27, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Linkediner voor auteursLinkediner voor auteursma., sep. 15, 17:00De Groene Afslag • Laren€ 139Sla Linkediner voor auteurs op in je collectie.Deel Linkediner voor auteurs met je vrienden.
Anil Ramdas #3: In wat voor land leven wij eigenlijk?Anil Ramdas #3: In wat voor land leven wij eigenlijk?zo., jul. 20, 14:00West Den Haag • Den HaagGratisSla Anil Ramdas #3: In wat voor land leven wij eigenlijk? op in je collectie.Deel Anil Ramdas #3: In wat voor land leven wij eigenlijk? met je vrienden.
Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris CollarisVan-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collarisdo., sep. 4, 19:30Elleboogkerk • Amersfoort€ 6,20Sla Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collaris op in je collectie.Deel Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collaris met je vrienden.