De esoterische achtergrond van de Universele Rechten van de Mens | ARNHEMDe esoterische achtergrond van de Universele Rechten van de Mens | ARNHEMza., dec. 13, 12:30Rozet • ArnhemGratisSla De esoterische achtergrond van de Universele Rechten van de Mens | ARNHEM op in je collectie.Deel De esoterische achtergrond van de Universele Rechten van de Mens | ARNHEM met je vrienden.
Ben van den Dungen, Joost Zoeteman, Bart Tarenskeen - Nocturnes ParisienneBen van den Dungen, Joost Zoeteman, Bart Tarenskeen - Nocturnes Parisiennezo., jan. 18, 12:00Huis Kernhem • Ede€ 15Sla Ben van den Dungen, Joost Zoeteman, Bart Tarenskeen - Nocturnes Parisienne op in je collectie.Deel Ben van den Dungen, Joost Zoeteman, Bart Tarenskeen - Nocturnes Parisienne met je vrienden.
W.G. van de Hulst FestivalW.G. van de Hulst Festivalma., dec. 29, 16:00Oude Stadhuis • HasseltGratisSla W.G. van de Hulst Festival op in je collectie.Deel W.G. van de Hulst Festival met je vrienden.
Masterclass coachen van de BlauwdrukMasterclass coachen van de Blauwdrukdo., jan. 15, 12:00Stationsweg 2d • Barneveld€ 195Sla Masterclass coachen van de Blauwdruk op in je collectie.Deel Masterclass coachen van de Blauwdruk met je vrienden.
Moe van GedoeMoe van Gedoewo., feb. 4, 14:00IJskelderlaan 1 • Doorn€ 150Sla Moe van Gedoe op in je collectie.Deel Moe van Gedoe met je vrienden.
Moe van GedoeMoe van Gedoewo., dec. 10, 14:00IJskelderlaan 1 • Doorn€ 150Sla Moe van Gedoe op in je collectie.Deel Moe van Gedoe met je vrienden.
Leven met endometriose, van donker naar draagbaarLeven met endometriose, van donker naar draagbaarwo., jan. 14, 12:00Blauwe Oase • Barneveld€ 145Sla Leven met endometriose, van donker naar draagbaar op in je collectie.Deel Leven met endometriose, van donker naar draagbaar met je vrienden.
Wat als het geen Burn-Out is? Trauma herkennen in je praktijkWat als het geen Burn-Out is? Trauma herkennen in je praktijkza., dec. 20, 10:00Haanstraat • Voorst Gem Voorst€ 106,48 - € 130,68Sla Wat als het geen Burn-Out is? Trauma herkennen in je praktijk op in je collectie.Deel Wat als het geen Burn-Out is? Trauma herkennen in je praktijk met je vrienden.
Lezing: Het Universum als Dans van het NietsLezing: Het Universum als Dans van het Nietsvr., feb. 6, 20:00Het Groene Huis • Amersfoort€ 7,50Sla Lezing: Het Universum als Dans van het Niets op in je collectie.Deel Lezing: Het Universum als Dans van het Niets met je vrienden.
De helende kracht van yogaDe helende kracht van yogavr., apr. 17, 14:30Amersfoort, locatie volgt later • AmersfoortGratisSla De helende kracht van yoga op in je collectie.Deel De helende kracht van yoga met je vrienden.