Leven met en na een hersentumorLeven met en na een hersentumorza., sep. 27, 14:00MTC1 Maria-Theresiacollege • LeuvenGratisSla Leven met en na een hersentumor op in je collectie.Deel Leven met en na een hersentumor met je vrienden.
Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzenTherapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzenwo., nov. 5, 19:30Buurthuis Unik • AntwerpenGratisSla Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzen op in je collectie.Deel Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzen met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie HermansTIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermanswo., okt. 8, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans met je vrienden.
ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spottingATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spottingza., okt. 4, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 100,80Sla ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spotting op in je collectie.Deel ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spotting met je vrienden.
Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spottingTips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spottingdi., dec. 2, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 273,78Sla Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spotting op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spotting met je vrienden.
Vlot een tolkgesprek leidenVlot een tolkgesprek leidenwo., okt. 22, 09:30atlas, integratie & inburgering Antwerpen • Antwerpen€ 0 - € 25Sla Vlot een tolkgesprek leiden op in je collectie.Deel Vlot een tolkgesprek leiden met je vrienden.
Een praatcafé als geen anderEen praatcafé als geen anderwo., okt. 8, 20:00Ons Huis cvba • EdegemGratisSla Een praatcafé als geen ander op in je collectie.Deel Een praatcafé als geen ander met je vrienden.
Atelier+ - Dierenkop vilten met Eddie WollieAtelier+ - Dierenkop vilten met Eddie Wollieza., nov. 22, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 140Sla Atelier+ - Dierenkop vilten met Eddie Wollie op in je collectie.Deel Atelier+ - Dierenkop vilten met Eddie Wollie met je vrienden.
Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijfWerken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijfdo., dec. 4, 09:00Kenniscentrum docAtlas • Antwerpen€ 0 - € 50Sla Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijf op in je collectie.Deel Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijf met je vrienden.
Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?'Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?'do., okt. 9, 19:30Openbare Bibliotheek Anderlecht • AnderlechtGratisSla Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?' op in je collectie.Deel Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?' met je vrienden.