Leven met en na een hersentumorLeven met en na een hersentumorza., sep. 27, 14:00MTC1 Maria-Theresiacollege • LeuvenGratisSla Leven met en na een hersentumor op in je collectie.Deel Leven met en na een hersentumor met je vrienden.
Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzenTherapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzenwo., nov. 5, 19:30Buurthuis Unik • AntwerpenGratisSla Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzen op in je collectie.Deel Therapie doen zonder op te branden: Raakbaar blijven dankzij grenzen met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie HermansTIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermanswo., okt. 8, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans met je vrienden.
ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spottingATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spottingza., okt. 4, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 100,80Sla ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spotting op in je collectie.Deel ATELIER+ - Basisweeftechnieken op een weefraam met 10spotting met je vrienden.
Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spottingTips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spottingdi., dec. 2, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 273,78Sla Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spotting op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Weven op een tafelweefgetouw met 10spotting met je vrienden.
Vlot een tolkgesprek leidenVlot een tolkgesprek leidenwo., okt. 22, 09:30atlas, integratie & inburgering Antwerpen • Antwerpen€ 0 - € 25Sla Vlot een tolkgesprek leiden op in je collectie.Deel Vlot een tolkgesprek leiden met je vrienden.
Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijfWerken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijfdo., dec. 4, 09:00Kenniscentrum docAtlas • Antwerpen€ 0 - € 50Sla Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijf op in je collectie.Deel Werken aan een toekomstperspectief voor mensen zonder wettig verblijf met je vrienden.
Een praatcafé als geen anderEen praatcafé als geen anderwo., okt. 8, 20:00Ons Huis cvba • EdegemGratisSla Een praatcafé als geen ander op in je collectie.Deel Een praatcafé als geen ander met je vrienden.
Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?'Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?'do., okt. 9, 19:30Openbare Bibliotheek Anderlecht • AnderlechtGratisSla Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?' op in je collectie.Deel Opmerkelijke Lezing: de Foodarcheoloog over 'Wat schaft de put?' met je vrienden.
GenAI-schrijftools: hands-on met GenAIGenAI-schrijftools: hands-on met GenAIdo., okt. 2, 13:00Thomas More Mechelen - Campus De Ham • Mechelen€ 89Sla GenAI-schrijftools: hands-on met GenAI op in je collectie.Deel GenAI-schrijftools: hands-on met GenAI met je vrienden.