Leer filosoferenLeer filosoferendo., aug. 14, 09:30The School Of Life Amsterdam • Amsterdam€ 1.324,95Sla Leer filosoferen op in je collectie.Deel Leer filosoferen met je vrienden.
Seizoenen van het leven | Bloeisessie WoerdenSeizoenen van het leven | Bloeisessie Woerdenvr., jul. 4, 19:30's-Gravensloot 14 • Kamerik€ 17,50Sla Seizoenen van het leven | Bloeisessie Woerden op in je collectie.Deel Seizoenen van het leven | Bloeisessie Woerden met je vrienden.
Muziekworkshop voor kids op het Gouda Jazz FestivalMuziekworkshop voor kids op het Gouda Jazz Festivalza., jul. 5, 13:00Oosthaven 12 • GoudaGratisSla Muziekworkshop voor kids op het Gouda Jazz Festival op in je collectie.Deel Muziekworkshop voor kids op het Gouda Jazz Festival met je vrienden.
Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - fruitslagersHet Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - fruitslagersma., nov. 24, 17:45De Groene Afslag • Laren€ 37,50Sla Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - fruitslagers op in je collectie.Deel Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - fruitslagers met je vrienden.
Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot BordHet Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bordma., sep. 8, 15:45De Groene Afslag • Laren€ 57,50Sla Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bord op in je collectie.Deel Het Groene Clubhuis voor Voedselveranderaars - Van Grond tot Bord met je vrienden.
Bijeenkomst Cybermonitor – nieuwe kansen voor IT-leveranciers op Lage WeideBijeenkomst Cybermonitor – nieuwe kansen voor IT-leveranciers op Lage Weidevr., sep. 12, 11:00Hofclub Werken en Vergaderen Utrecht • UtrechtGratisSla Bijeenkomst Cybermonitor – nieuwe kansen voor IT-leveranciers op Lage Weide op in je collectie.Deel Bijeenkomst Cybermonitor – nieuwe kansen voor IT-leveranciers op Lage Weide met je vrienden.
Move & Mingle - Sport en Ontmoetingsdag voor jongerenMove & Mingle - Sport en Ontmoetingsdag voor jongerenza., okt. 18, 11:00Victoria sportcentrum • RotterdamGratisSla Move & Mingle - Sport en Ontmoetingsdag voor jongeren op in je collectie.Deel Move & Mingle - Sport en Ontmoetingsdag voor jongeren met je vrienden.
Cursus Macramé Voor BeginnersCursus Macramé Voor Beginnersma., nov. 3, 19:30stichting !Triggr • Ter Aar€ 69,17Sla Cursus Macramé Voor Beginners op in je collectie.Deel Cursus Macramé Voor Beginners met je vrienden.
TRIBE vakantie dagkampen voor kinderen in Haarlem en omgeving.TRIBE vakantie dagkampen voor kinderen in Haarlem en omgeving.ma., jul. 14, 08:00Maerten van Heemskerckstraat 69A • Haarlem€ 69Sla TRIBE vakantie dagkampen voor kinderen in Haarlem en omgeving. op in je collectie.Deel TRIBE vakantie dagkampen voor kinderen in Haarlem en omgeving. met je vrienden.