Zo word jij dé expert in vervaardiging van digitale protheses
Leer in 2 dagen als expert een digitale prothese ontwerpen, scannen en produceren, mét live patiënt en werken in 3Shape & Ivotion.
Datum en tijd
Locatie
Ivoclar Academy
46 Siriusdreef 2132 WT Hoofddorp NetherlandsSpeakers
Agenda
9:30 AM - 10:00 AM
Ontvangst & inloop
10:00 AM - 11:00 AM
Theorie: Digitale workflows & 3Shape Control Panel
11:00 AM - 11:15 AM
Coffee break
11:15 AM - 12:30 PM
Live demonstratie: patiënt scannen
12:30 PM - 1:30 PM
Lunch Break
1:30 PM - 3:00 PM
Hands-on: steg design
3:00 PM - 3:15 PM
Break
3:15 PM - 4:30 PM
Hands-on: prothese over steg ontwerpen
Good to know
Highlights
- 1 day, 7 hours
- In person
Refund Policy
Over dit evenement
In deze exclusieve tweedaagse cursus leer je onder begeleiding van experts hoe je een digitale prothese vervaardigt: van patiëntscan tot eindproduct.
Je ontdekt hoe je de digitale workflow optimaal toepast in combinatie met mondscanners, en hoe je zelfstandig digitale protheses ontwerpt op implantaten én partiële indicaties.
Je krijgt grip op verschillende scanworkflows, leert exact wat je moet vastleggen aan de voorkant en hoe je met 3Shape en bijbehorende tools werkt als een expert.
Zó weet jij precies wanneer je moet frezen of printen, en waarom.Je verdiept je in de mogelijkheden én beperkingen van frezen en printen in de prothetiek, met specifieke focus op Ivotion discs en printmateriaal. Zo maak jij straks onderbouwde keuzes per casus én lever je klinisch inzetbare resultaten af.
Breng theorie direct in de praktijk, met je eigen werkstuk als bewijs.Van het designen van een steg, bar of volledige prothese tot het printen of frezen en nabewerken van je eigen ontwerp: je doet het allemaal zélf. Inclusief een live patiëntdemonstratie waarin het volledige traject wordt doorlopen.
Na twee intensieve dagen vol begeleiding, praktijkoefeningen en uitwisseling met collega’s neem jij niet alleen nieuwe vaardigheden mee, maar ook een tastbaar eindresultaat dat jouw groei als digitaal specialist onderstreept.
Veelgestelde vragen
Germen Versteeg is een innovatieve Nederlandse tandprotheticus en ondernemer, bekend als oprichter van het digitale tandtechnisch laboratorium DTL Mediaan en de protheseketen Denticien. Met Denticien introduceert hij een vernieuwend retailconcept waarbij klantbeleving centraal staat, geïnspireerd op
Dennis begon in 2004 in de tandtechniek en groeide via 4Dental uit tot vestigingsmanager. Sinds 2018 werkt hij bij DTL Mediaan, waar hij zich specialiseerde in digitale protheses met 3Shape en PM7. Met 7 jaar digitale ervaring combineert hij vakkennis met innovatie en leiderschap.
Basiskennis van 3Shape is gewenst, maar niet verplicht. De cursus biedt een gestructureerde opbouw met duidelijke uitleg en intensieve begeleiding tijdens de hands-on onderdelen.
De groep is bewust klein gehouden: maximaal 8 deelnemers. Zo garanderen we persoonlijke begeleiding en voldoende ruimte om zelf aan de slag te gaan.
Overnachting is optioneel en niet inbegrepen bij de cursusprijs. We bieden wel suggesties voor nabijgelegen hotels en kunnen desgewenst een arrangement adviseren.
Ja, we vragen accreditatie aan bij KRTP. Zodra deze is toegekend, ontvang je na afloop je punten voor nascholing.
Deze cursus is gericht op gevorderde tandtechnici en tandprothetici die ervaring hebben met prothetiek en hun kennis willen uitbreiden richting digitale workflows met 3Shape en Ivotion.
Georganiseerd door
De Ivoclar Academy biedt cursussen en leermiddelen die specifiek zijn ontwikkeld voor tandartsen, mondhygiënisten en tandtechnici van uiteenlopende ervaringsniveaus. Verrijk uw geest en til uw carrière naar een hoger plan via de Ivoclar Academy.