Wil jij ook Beter Leren Zingen Cuban Latin Music olv Jorge Martinez Galan?
Date and time
Refund policy
Contact the organiser to request a refund.
Eventbrite's fee is nonrefundable.
Muziektheorie, muziek lezen of muzikaliteit is een pré maar niet allesbepalend.
About this event
DOELSTELLING
Hoofddoel van Coro Cantoro is bijdragen aan het verbreiden van de Afro-Cubaanse en Zuid-Amerikaanse zang en muziek, waarbij plezier in het zingen centraal staat. De universele taal van de zang/muziek draagt volgens Coro Cantoro bij aan het slaan van bruggen tussen de diverse culturen. Vandaar de veel gehoorde uitspraak van Jorge Martínez Galán: “Doe maar lekker zingen!”
HET 'ZONNIGSTE' KOOR VAN NEDERLAND
De betekenis van Coro Cantoro is 'zingen uit het hart’. Kwaliteit, spontaniteit en vrolijkheid zijn hierbij sleutelbegrippen en kenmerken van de identiteit. De kracht van het koor is dan ook het uitstralen van energie en beleving.
Coro Cantoro staat ook voor multicultureel: iedereen – ongeacht achtergrond, ras, religie, of levensovertuiging – kan op basis van wederzijds respect lid worden van Coro Cantoro. Niet zo vreemd dus dat Coro Cantoro ook wel het ‘zonnigste’ koor van Nederland wordt genoemd..!
SMETTELOOS WIT
Eén van de uiterlijke kenmerken van de identiteit van Coro Cantoro is de witte kleding die de leden bij optredens dragen. Zo heeft het koor ook een spiritueel tintje, want wit staat voor zuiverheid en voert ook terug naar de Afro-Cubaanse traditie.
Ook zijn we per direct op zoek naar nieuwe zangers voor de beginnerscursus van 19.00 – 19.45 uur. Muziektheorie, muziek lezen of muzikaliteit is een pré maar niet allesbepalend.
Wil jij ook de beste Cubaanse Latin muziek leren zingen onder begeleiding van een gediplomeerde leraar en koordirigen?
Zo Ja, welkom en tot straks bij onze repetitie adres:
Pelgrimkerk - Stephensonstraat 1, 2014 KB Haarlem - (Vrij parkeren)
Meer info en reserveren www.bookinglatinmusic.com