Winterdip Reset: Uit de Winterblues met Goede Voornemens het Nieuwe Jaar in
Overview
Winterdip Reset & Goede-Voornemens Dagen
16 & 17 januari 2026 – Natuurdrogisterij Anneke, Wassenaar
Heb je last van de winterblues, weinig energie of moeite om je goede voornemens vast te houden?
Tijdens deze twee dagen kun je gratis kennismaken met verschillende holistische therapieën, mini-sessies en korte workshops die je ondersteunen om weer licht, veerkracht en richting te voelen.
Bezoekers kunnen vrij binnenlopen voor mini-sessies in de winkel, of zich aanmelden voor de workshops in de rustige achterkamers.
Kom ontdekken wat jou weer laat stralen in het nieuwe jaar!
✨ Wat kun je verwachten?
🛍️ Mini-sessies in de winkel (vrije inloop)
- PROGNOS meridiaanmeting
- Magnetiseur sessies
- Stoelmassages
- Readings
- Etherische olierollers (ook zelf maken – €10)
Doorlopend beide dagen – ideaal als laagdrempelige kennismaking.
🎓 Workshops (met inschrijving – beperkte plaatsen)
Olga Willemsen (Hypnotherapie):
- Winterdip Reset – een zachte, hypnotische ervaring om lichtheid, energie en innerlijke vreugde te herontdekken
- Doorbreek je Innerlijke Tegenkracht – een krachtige mentale reset om obstakels rond goede voornemens los te laten
Lizza Jasper (Holistisch psychologe):
- Balans vinden & balans houden
- Goede voornemens naar actie!
Jolanda (Meditatie & ceremonieel werk):
- Laad de zon in je hart (mini-meditatie)
- Rode Tent – vrouwencirkel (zaterdagavond)
Debby (Systemische opstellingen):
- Opstelling (vrijdagmiddag)
🗓️ Programma
Vrijdag 16 januari
🛍️ Mini-sessies in de winkel
- 12:00–17:00 Jasper — PROGNOS
- 12:00–17:00 Its — Magnetiseur
- 14:00–17:00 Debby — Etherische olierollers (€10)
🎓 Workshops
- 15:00–16:00 — Systemische opstelling (Gabby)
- 16:15–16:45 — Winterdip Reset (Olga – NL)
Zaterdag 17 januari
🛍️ Mini-sessies in de winkel
- 10:00–17:00 Jasper — PROGNOS
- 10:00–17:00 Its — Magnetiseur
- 10:00–17:00 Jolanda — Readings
- 11:00–12:00 Stoelmassages
- 13:00–14:00 Stoelmassages
- 14:00–17:00 Debby — Etherische olierollers
- 15:30–16:30 Stoelmassages
🎓 Workshops
- 10:15–10:45 — Winterdip Reset (Olga – NL)
- 11:00–11:40 — Balans vinden (Lizza)
- 12:15–12:45 — Doorbreek je Innerlijke Tegenkracht (Olga – NL)
- 13:00–13:40 — Goede voornemens naar actie (Lizza)
- 14:15–14:45 — Laad de Zon in je Hart (Jolanda)
- 15:15–15:45 — Winterdip Reset (Olga – EN)
- 19:30–21:30 — Rode Tent Vrouwencirkel (Jolanda)
🎟️ Tickets
1. Gratis Toegang – Open Huis (Vrijdag + Zaterdag)
Bezoekers hebben vrije toegang tot alle activiteiten in de winkelruimte (mini-sessies).
2. Gratis Workshop Ticket – Reservering verplicht
Voor workshops in de achterkamers en op zolder (beperkt aantal plaatsen).
Bezoekers kiezen eenvoudig hun tijdslot(s).
🏡 Organisator
Holistisch Welzijn Wassenaar
In samenwerking met Natuurdrogisterij Anneke en lokale therapeuten.
Contact: info@new-empowered-you.com
Website: https://www.facebook.com/profile.php?id=61583484971942
Lineup
Good to know
Highlights
- under 16 with parent or legal guardian
- In person
- Free parking
Location
Gravestraat 6
6 Gravestraat
2242 HX Wassenaar Netherlands
How do you want to get there?
Systemische opstelling (Debby)
Tijdens de holistische beurs ‘winterdip en goede voornemens’ geeft Debby een Systemische opstelling waaraan je gratis kan deelnemen. Heb jij een onderwerp waar je tegenaan loopt? Bijvoorbeeld: waarom lukt het mij niet om af te vallen? Waarom voel ik mij altijd zo alleen? Of heb je een fysieke klacht die niet weg gaat en wil je weten wat dit je te vertellen heeft? Tijdens een opstelling met representanten gaan we onderzoeken wat er gezien wil worden. Heb je geen vraag en wil je meedoen als representant om te ervaren wat een opstelling is? Wil je ervaren hoe de energie jou in een opstelling beweegt? Dan ben je ook van harte welkom! Tijdens de opstelling behandelen we 1 vraag. Als er meerdere vragen ingebracht worden dan loten we welke vraag we gaan behandelen. Deelname is gratis, maar omdat er beperkt plek is vraagen we je om kosteloos een ticket te boeken. De opstelling kan alleen doorgaan bij minimaal 6 personen en er kunnen maximaal 10 personen deelnemen.
Winterdip Reset – Weer Licht & Levendig
Ervaar in 30 minuten hoe hypnose je emotionele systeem kan verlichten en je weer licht, helder en levendig kan laten voelen. In deze zachte maar krachtige sessie laat je winterzwaarte los en activeer je innerlijke lichtheid. Je ontspant diep, komt los van spanning en maakt opnieuw contact met energie, helderheid en emotionele veerkracht. Deze ervaring is geen meditatie, maar een hypnotische staat van gefocuste rust die je helpt je stemming te resetten en een voelbare interne verandering te creëren. Perfect voor iedereen die deze winter vastzit, minder energie heeft of behoefte heeft aan een warme mentale lift. Toegankelijk voor iedereen, ook zonder ervaring met hypnose.
Meridiaanmeting mini-sessies
Jasper zal korte basismetingen via meridiaan-diagnostiek doen met de PROGNOS. Dit is een energetische meting waarbij hij werkt via de ting-punten: de begin- en eindpunten van de meridianen op handen en voeten. Daardoor kan hij in korte tijd een duidelijk beeld geven van de energetische belasting, meridiaanbalans en mogelijke aandachtspunten in het systeem. Bezoekers krijgen hiermee een snelle, laagdrempelige gezondheidscheck én een indruk van zijn werkwijze.
Frequently asked questions
Organized by
New Empowered You
Followers
--
Events
--
Hosting
--