Onder begeleiding van twee van de kunstenaars uit de tentoonstelling 'Drawalogues' leer je tekenen in dialoog.
Zin om eens een tekening te laten ontstaan waarbij jij niet de enige bent die invloed heeft op het eindresultaat? In deze workshop kun je onder begeleiding van twee Drawalogues-kunstenaars -Iris Frerichs en José Krijnen - ervaren hoe het is om met tekeningen van anderen aan de slag te mogen gaan. Alle deelnemers aan deze workshop werken gezamenlijk mee aan een grote tekening. Daarnaast is er de mogelijkheid om vanuit ‘beginnetjes’ van tekenaars die deelnemen aan deze expositie individueel verder te werken aan een tekening. Deelnemers kunnen een eigen tekening ook weer doorschuiven aan andere deelnemers.
Zo werk je samen, onder begeleiding, aan vele tekeningen tegelijk. Durf jij het individuele makerschap een beetje los te laten? Probeer dan vooral deze speelse vorm van samen tekenen eens uit!
Voor materiaal en iets lekkers wordt gezorgd.
-
Voorafgaand aan de workshop kun je aansluiten bij de gratis rondleiding door de tentoonstellingen 'Appartment No. 8' van Daria Khozhai en 'Drawalogues - Tekenen in Dialoog' van negen tekenkunstenaars. Meer informatie over de rondleiding vind je hier.
Good to know
Highlights
- 1 hour 30 minutes
- In person
Refund Policy
Location
Kunstenlab
20 Havenplein
7411 ME Deventer
How do you want to get there?
