Workshop: TITANIC dromen van de toekomst
Overview
Over de workshop
De Titanic voer uit in een tijd van grote maatschappelijke veranderingen, waarin mensen droomden van een nieuwe toekomst. Tijdens deze workshop gaan we met dit thema aan de slag. Want stel, je gaat jouw koffer inpakken voor een toekomst waar het beter is. Welke kleding hoort daarbij? Welke herinneringen, objecten of dierbaren gaan mee? Met allerlei verschillende materialen gaan we beeldend werken.
Praktisch
Wil je hierbij zijn? Leuk! Meld je dan aan via de knop. Kun je niet meer komen? Geen probleem. Meld je dan wel even af, dan kunnen we iemand anders blij maken met jouw plekje.
Deze workshop is voor families, dus kom gezellig met mama, papa, oma of opa of je buurvrouw, iedereen is welkom!
Stad naar het Kunstmuseum
Op woensdag 14 januari nodigt het Kunstmuseum alle buurgenoten van Leidschenveen en Ypenburg uit voor een gezellig avondje kunst in het museum. Vanuit de wijk vertrekken bussen die je naar het museum brengen, maar je mag ook met eigen vervoer komen. De workshop is een mooie aanvulling op het bezoek aan het museum. De avond bestaat uit gratis busvervoer, ontvangst met een drankje, muziek, workshops en rondleidingen. Voor meer informatie zie: stad naar het museum.
Good to know
Highlights
- 1 hour 30 minutes
- In person
Location
Bibliotheek Ypenburg
8 Schrabber
2496 SR Den Haag Netherlands
How do you want to get there?
Organized by
Bibliotheek Den Haag
Followers
--
Events
--
Hosting
--