Studio Yoga suits you
Studio Yoga Suits You is dé plek voor yoga-liefhebbers die op zoek zijn yogalessen en persoonlijke aandacht. Onze studio biedt een warme en gastvrije omgeving waarin kleine groepen samen yoga beoefenen onder leiding van onze ervaren docent, Gina Bijnsdorp.
Gina is een gediplomeerd yogadocent en lid van de Vereniging voor Yogadocenten. Met haar specialisatie in Yoga voor vrouwen, waaronder Zwangerschaps- en Hormoonyoga, helpt ze vrouwen om in balans te komen en te blijven in elke fase van hun leven.
In onze studio bieden we verschillende soorten yoga aan, met als basis de klassieke Hatha yoga. Of je nu beginner bent of gevorderde, bij Studio Yoga Suits You vind je altijd een passende les en persoonlijke aandacht om jouw yoga-practice naar een hoger niveau te tillen. Kom langs en ervaar zelf de rust en ontspanning die yoga kan bieden in onze ruime en lichte studio, onder de begeleiding van Gina.
Praktische info:
Lessen in de Studio
Wat moet ik meebrengen naar de les?
+ Twee grote strandlakens samen minimaal 200 cm x 70 cm
+ Kleding waarin je vrij kunt bewegen
+ Warme trui/sokken voor de eindontspanning
- Matten, yoga props en dekens zijn aanwezig
Mindful wandelingen Jutphaas en Vreeswijk
Wat moet ik meebrengen naar de les?
Flesje water
Kleding waarin je goed kunt bewegen
Schoenen met een soepele zool
Evt licht regenjack
Zomeryoga in de tuin
Wat neem je mee?
Yoga Mat
Handdoek/hamamdoek
Vest
Kussen/dekens zijn aanwezig
Moet ik mijn ticket afgedrukt meenemen?
Nee, dat hoeft niet