Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)vr., aug. 15, 10:00Bibliotheek Scheveningen • Den HaagGratisSla Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) op in je collectie.Deel Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) met je vrienden.
Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+)di., jul. 29, 14:00Bibliotheek Ypenburg • Den HaagGratisSla Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) op in je collectie.Deel Zomerbieb Kunstworkshop: In de Voetsporen van Calder (55+) met je vrienden.
Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van PoortvlietInstaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvlietzo., aug. 31, 11:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 7,50Sla Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet op in je collectie.Deel Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet met je vrienden.
Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van PoortvlietInstaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvlietzo., aug. 3, 14:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 7,50Sla Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet op in je collectie.Deel Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet met je vrienden.
Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van PoortvlietInstaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvlietzo., aug. 10, 11:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 7,50Sla Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet op in je collectie.Deel Instaprondleiding Jacoba van Heemskerck X Marie Tak van Poortvliet met je vrienden.
Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)vr., aug. 22, 14:00Bibliotheek Ypenburg • Den HaagGratisSla Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) op in je collectie.Deel Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) met je vrienden.
Het Nut van NatuurkundeHet Nut van Natuurkundeza., okt. 4, 11:00Teylers Museum • Haarlem€ 5Sla Het Nut van Natuurkunde op in je collectie.Deel Het Nut van Natuurkunde met je vrienden.
Opening expositie The Believers van Geert van KesterenOpening expositie The Believers van Geert van Kesterenvr., okt. 3, 16:00Fotogalerie De Gang • HaarlemGratisSla Opening expositie The Believers van Geert van Kesteren op in je collectie.Deel Opening expositie The Believers van Geert van Kesteren met je vrienden.
Prinsessendag 2025: "Framing van politica's in de media"Prinsessendag 2025: "Framing van politica's in de media"ma., sep. 8, 10:00Diligentia • Den HaagGratisSla Prinsessendag 2025: "Framing van politica's in de media" op in je collectie.Deel Prinsessendag 2025: "Framing van politica's in de media" met je vrienden.
Zo word jij dé expert in vervaardiging van digitale prothesesZo word jij dé expert in vervaardiging van digitale prothesesdo., nov. 6, 09:30Ivoclar Academy • Hoofddorp€ 999 - € 1.599Sla Zo word jij dé expert in vervaardiging van digitale protheses op in je collectie.Deel Zo word jij dé expert in vervaardiging van digitale protheses met je vrienden.