Anders werven in de zorg: het is de hoogste tijdAnders werven in de zorg: het is de hoogste tijddo., sep. 11, 15:00DOC • DordrechtGratisSla Anders werven in de zorg: het is de hoogste tijd op in je collectie.Deel Anders werven in de zorg: het is de hoogste tijd met je vrienden.
De Feministische Bieb: BoekenclubDe Feministische Bieb: Boekenclubma., nov. 10, 19:30Centrale Bibliotheek • Den HaagGratisSla De Feministische Bieb: Boekenclub op in je collectie.Deel De Feministische Bieb: Boekenclub met je vrienden.
Boekpresentatie - Tegen de stroom inBoekpresentatie - Tegen de stroom inza., sep. 13, 17:00Boekhandel Kooyker • LeidenGratisSla Boekpresentatie - Tegen de stroom in op in je collectie.Deel Boekpresentatie - Tegen de stroom in met je vrienden.
Wat niemand zag – gebaseerd op het boek 'Mam, ik kan niet meer'Wat niemand zag – gebaseerd op het boek 'Mam, ik kan niet meer'wo., okt. 22, 19:30Stichting Theater Twee Hondjes • Hellevoetsluis€ 19,50Sla Wat niemand zag – gebaseerd op het boek 'Mam, ik kan niet meer' op in je collectie.Deel Wat niemand zag – gebaseerd op het boek 'Mam, ik kan niet meer' met je vrienden.
Zomerbieb Kunstworkshop: BoetserenZomerbieb Kunstworkshop: Boetserendi., aug. 5, 14:00Bibliotheek Leidschenveen • Den HaagGratisSla Zomerbieb Kunstworkshop: Boetseren op in je collectie.Deel Zomerbieb Kunstworkshop: Boetseren met je vrienden.
Lezing in De Gang met Olaf KoensLezing in De Gang met Olaf Koensdi., sep. 9, 19:30Fotogalerie De Gang • HaarlemGratisSla Lezing in De Gang met Olaf Koens op in je collectie.Deel Lezing in De Gang met Olaf Koens met je vrienden.
Kinderworkshop: Blik op de toekomstKinderworkshop: Blik op de toekomstwo., aug. 27, 14:00Kunstmuseum Den Haag • Den Haag€ 3 - € 12,50Sla Kinderworkshop: Blik op de toekomst op in je collectie.Deel Kinderworkshop: Blik op de toekomst met je vrienden.
Familielezing: Monsters en mythische wezens (7+ en ouders/verzorgers)Familielezing: Monsters en mythische wezens (7+ en ouders/verzorgers)di., aug. 12, 15:30Bibliotheek Scheveningen • Den HaagGratisSla Familielezing: Monsters en mythische wezens (7+ en ouders/verzorgers) op in je collectie.Deel Familielezing: Monsters en mythische wezens (7+ en ouders/verzorgers) met je vrienden.
Levenskunstlezing 'De ontmoeting als inspiratiekracht'Levenskunstlezing 'De ontmoeting als inspiratiekracht'zo., sep. 28, 14:00Apostolisch Genootschap • AmsterdamGratisSla Levenskunstlezing 'De ontmoeting als inspiratiekracht' op in je collectie.Deel Levenskunstlezing 'De ontmoeting als inspiratiekracht' met je vrienden.
The Wicked World ExperienceThe Wicked World Experiencema., sep. 22, 15:45Theater Branoul • Den Haag€ 99 - € 125Sla The Wicked World Experience op in je collectie.Deel The Wicked World Experience met je vrienden.