BOUWEN IN DE TUSSENRUIMTE
Verkoop eindigt binnenkort

BOUWEN IN DE TUSSENRUIMTE

Van Le Roy Academy

Welkom bij dit -unieke en eenmalige- Filosofie diner met Joke HERMSEN en Marjan SLOB!

Datum en tijd

Locatie

Parkhotel Tjaarda

Koningin Julianaweg 98 8453 WH Oranjewoud Netherlands

Line-up

Goed om te weten

Belangrijkste punten

  • 4 uur
  • alle leeftijden
  • Fysiek
  • Gratis parkeren

Restitutiebeleid

Geen restituties

Over dit evenement

Other

Laatste kans: de kaartverkoop stopt op dinsdagmiddag 28 oktober

Stap even met ons mee uit de tijd, de tussenruimte in....

Het wordt een bijzondere avond, met top FILOSOFEN Joke Hermsen en Marjan Slob, een pop-up EXPO met aperitief, tijd voor een gesprek, Fondsenwerving, en een chique Diner (incl drankjes) tijdens de twee lezingen.

Geef de mens de Tijd en de Ruimte' (Louis Le Roy)
Joke Hermsen praat vaak over de TIJD en de eigen tijd en Marjan Slob, tot en met dit jaar de afgelopen jaren Denker des Vaderlands, praat vooral over ruimte en ruimte voor het andere. Zij geven beiden een lezing en praten vervolgens samen met het publiek over het belang van een tussenruimte.

De lezingen zullen beiden in relatie staan tot het werk van Louis Le Roy, multidisciplinair kunstenaar, filosoof en voormalig ereburger uit de gemeente Heerenveen, die veel prijzen heeft ontvangen voor zijn baanbrekende filosofische werk gericht op het welzijn van de mens in relatie tot de natuur en tot cultuur. Eén van zijn grote experimenten, de Ecokathedraal in Mildam, is in september benoemd tot Rijksmonument wat uniek is vanwege het karakter van deze locatie waarbij het ontwikkelen van het gebied nog minstens 1000 jaar zal doorgaan.

De filosofie van Le Roy gaat over COMPLEXITEIT en CHAOS in lange termijn processen, en over het geven van de TIJD en de RUIMTE aan de mens.Het is een gedachtegoed wat zeer goed aansluit bij wat we op dit moment in onze maatschappij nodig hebben. De monoculturen van nu zijn niet goed voor onze gezondheid. Jongeren zoeken meer houvast en de formule 1+1=11 kunnen zij goed gebruiken. Op die fundamenten wordt er doorgebouwd.

Zijn werk wordt voortgezet op verschillende plekken, zoals de Ecokathedraal in Mildam, de Le Roy Tuin in Heerenveen, het Le Roy gebied in Groningen en vanaf 31 oktober ook als Le Roy Academy in de voormalige woning van Le Roy in Oranjewoud.

De academie is een lerend netwerk gericht op het welzijn van de mens en het versterken van diens fundament in ruimte en tijd en zal gaan bouwen in de tussenruimte.

Wethouder Hedwych Rinkes van de gemeente Heerenveen zal op 31 oktober bij dit event de Le Roy Academy openen.

Reserveren is mogelijk tot dinsdag 28 oktober 16 uur

Programma:
17.00 - 21.00 - Filosofisch programma inclusief diner en drankjes en opening van de academie.

17.00-18.30 Expo met aperitief

18.30-19.00 Opening en start diner

19.00-19.30 Lezing Joke Hermsen

19.45-20.15 Lezing Marjan Slob

20.30-21.00 Joke en Marjan praten over het belang van een tussenruimte


09.00 - 16.45 - vrije toegang tot alle Le Roy locaties en dit keer voor het eerst de locatie van de Le Roy Academy aan de Prins Bernhardweg 25 in Oranjewoud

HANDIG OM TE WETEN:

  1. Parkeren bij de woning is zeer beperkt, liefst alleen daar parkeren voor mindervaliden. TIP: Gebruik de parking op de kruising van de Emmalaan en de Koning Julianaweg, bij hotel Tjaarda of elders in Parklandschap Oranjewoud en loop in 10/20 minuten naar de woning.
  2. Het programma van stichting TIJD in Museum Heerenveen staat los van ons programma maar in de planning houden wij hier rekening mee. Tijden13-16.30 uur, tickets en meer informatie zie hier. Je kunt dus in de middag naar het symposium van stichting TIJD en je daarna verplaatsen naar hotel Tjaarda, óf je bent overdag welkom in de Le Roy woning in Oranjewoud.
  3. 1 Miljoen euro is er nodig voor het verderbouwen. We staan aan het begin van een meerjarig traject waarbij we enerzijds de locatie moeten renoveren en tegelijkertijd aanpassen zodat deze voldoet aan de moderne eisen van een 'openbare'- plek. Tegelijkertijd gaan we beginnen met het zoeken naar fondsen, subsidies en sponsoren. We kunnen jouw hulp goed gebruiken dus! Bouw mee met het fundament, klik hier en je komt op onze pagina op Gofundme. Of kom eerst kijken en luisteren op 31 oktober!
  4. Er zijn 200 plekken beschikbaar en we gaan ervoor dat de avond is uitverkocht!
  5. De kosten voor de avond zijn 88 euro all-in. Bezoek aan de locatie van de academie in de ochtend of middag in Oranjewoud is gratis, inclusief koffie/thee en oranjekoek. Dit ticket geeft geen toegang tot het symposium van stichting TIJD.


Veelgestelde vragen

Georganiseerd door

Le Roy Academy

Volgers

--

Evenementen

--

Georganiseerd door

--

€ 88
okt. 31 · 17:00 GMT+1