Met Het begin en zijn oneindigheid maakt Corinne Heyrman een indrukwekkend romandebuut. Een gelaagd en invoelend verhaal over familie, psychische kwetsbaarheid en de vraag in hoeverre we zelf bepalen wie we zijn. Op 3 oktober gaan we hierover in gesprek met Corinne zelf, live in de Bibliotheek Eindhoven.
🔹 Waarom dit boek?
Op hoge leeftijd belandt Marcel met een depressie in een psychiatrisch ziekenhuis. Jaren eerder verbleef zijn kleindochter in hetzelfde ziekenhuis, op de afdeling eetstoornissen. Wat betekent het om jezelf te verliezen? Hoe erfelijk is ontregeling, en hoe beginnen – en eindigen – we met herstel?
Met verbeeldingskracht en inlevingsvermogen onderzoekt Heyrman de complexiteit en de vele gezichtspunten van psychische kwetsbaarheid.
💬 Buskeda x Corinne Heyrman
Buskeda is een leesclub waar boeken en maatschappelijke thema’s samenkomen. Dit seizoen lezen we Het begin en zijn oneindigheid en bespreken we het boek samen, voordat we Corinne ontmoeten tijdens de live Q&A.
🎤 Gesprek onder leiding van Gisèle Mambre
De avond wordt gemodereerd door Gisèle Mambre, host van Buskeda. Gisèle stelt scherpe vragen, maakt ruimte voor dialoog en verbindt thema’s uit het boek met actuele maatschappelijke onderwerpen. Verwacht een inspirerende avond waarin we samen met Corinne de diepere lagen van haar werk verkennen.
📅 Start leesclub: 3 september
🔹 Online meetings: 10 & 24 september
📍 Live meeting: 3 oktober, 19.30 uur, Bibliotheek Eindhoven
🎟️ Hoe kun je meedoen: tickets en uitleg
🔹 Read & Join (€7,50) → Online programma met video-introductie, leesopdrachten en toegang tot de Whatsapp-community
🔹 Read & Meet (€12,50) → Online programma + gratis toegang tot de live meeting met Q&A
🔹 Meet (€7,50) → Toegang tot de live meeting (je hoeft het boek niet te hebben gelezen om bij de live meeting te zijn)
🔗 Meer over het boek: De Arbeiderspers
📖 Meer over Corinne Heyrman: Website auteur
👉 Lees mee, denk mee en praat mee!