Hero Entrepreneurs 2025
Zojuist toegevoegd

Hero Entrepreneurs 2025

Door HAN Centrum voor Ondernemerschap

✨ Dé avond voor ambitieuze (student-)ondernemers die zich willen laten inspireren door locale en nationale ondernemershelden!

Datum en tijd

Locatie

Laan van Scheut 10

10 Laan van Scheut 6525 EM Nijmegen Netherlands

Lineup

Good to know

Highlights

  • 2 hours, 30 minutes
  • In person

Over dit evenement

🚀 Hero Entrepreneurs 2025 – Nationale & Local Heroes op de HAN

✨ Dé avond voor ambitieuze ondernemende studenten, docenten en alumni die zich willen laten inspireren door lokale en nationale ondernemershelden!

📅 Datum: Dinsdag 23 september 2025 🕕 Tijd: 18.00 – 20.30 uur (aansluitend Hero Afterparty)

📍 Locatie: HAN Auditorium, Laan van Scheut 10 (F0.70), Nijmegen

Bij Hero Entrepreneurs 2025 draait ondernemerschap om meer dan alleen het starten en runnen van een bedrijf. Het gaat over kansen zien, waarde creëren en impact maken in de brede zin van het woord. Studenten, alumni en professionals komen samen op de HAN voor een avond vol inspiratie, innovatie, nationale en lokale heroes, praktijkervaringen en waardevolle netwerkgesprekken.

Dit jaar brengen we een gevarieerd programma met:

🌟 Nationale heroes: Thijs Verheul (co-founder United Wardrobe, verkocht aan Vinted) & Eva Eikhout (impactmaker, presentator en programmamaker).

💡 Local heroes: jonge toonaangevende ondernemers uit de regio (veelal oud-studenten van de HAN) die hun ondernemersreis delen.

🤝 Experts & netwerkpartners die hun kennis en expertise delen met jonge ondernemers tijdens Meet the Experts.

🎉 Een bruisende Hero Afterparty om de avond feestelijk af te sluiten.

Programma

18.00 – 18.05 | Opening

Welkom door host Joost Broeren.

18.05 – 18.50 | Meet the Experts & Local Heroes

Hero Entrepreneurs wordt afgetrapt met een inspirerende Meet the Experts-markt. Hier kunnen jonge ondernemers informatie inwinnen voor de start en/of groei van hun onderneming. Denk aan partijen zoals:

  • Startup Nijmegen,
  • Startclub Arnhem,
  • De Startversneller,
  • Kamer van Koophandel,
  • Gemeente Nijmegen,
  • EY en Wildenberg Advocaten.

(De complete lijst met experts wordt later bekendgemaakt.)

Tegelijkertijd kun je in kleine sessies kennismaken met onze Local Heroes en hun ondernemersreis:

  • Robbin Bakker & Ryan Janssen – Fietsvalpreventie
  • Anouk Hemmink – Agribeeldmaker
  • Max Schalow & Chingiskhan Kazakhstan – SELANA
  • Mitch Janssen & Jeff Janssen – Rageroom SMASH IT

18.50 – 19.00 | Inloop naar het auditorium

19.00 – 20.30 | Nationale Heroes on Stage

19.00 – 19.10 | Introductie

19.10 – 19.45 | Thijs Verheul – van studentenhuis tot internationale exit (United Wardrobe → Vinted). 🚀 Thijs is bekend als co-founder van United Wardrobe, dat hij samen met studiegenoten uitbouwde tot een miljoenenplatform en later verkocht aan Vinted. Hij vertelt openhartig over het bouwen van United Wardrobe, de verkoop aan Vinted en de lessen die hij leerde over starten, opschalen en investeren in jonge ondernemers.

19.50 – 20.25 | Eva Eikhout – over impact, inclusie & innovatie.💡 Eva is oud-HAN-student, programmamaker en presentator. Tijdens Hero Entrepreneurs deelt ze hoe ondernemerschap ook gaat over zelfregie, innovatie en inclusie, en laat ze zien hoe je met creativiteit en lef maatschappelijke impact kunt maken.

20.25 – 20.30 | Afsluiting + uitnodiging voor de Afterparty

20.30 – 22.30 | Hero Afterparty

Ga in gesprek met sprekers, netwerkpartners en mede-ondernemers tijdens de afterparty bij het OndernemersLab Nijmegen.

Organisatie

Hero Entrepreneurs wordt georganiseerd door Ondernemerschap@HAN. Dit netwerk binnen de HAN University of Applied Sciences brengt studenten, docenten, ondernemers en organisaties samen die ondernemend willen denken en doen. Vier academies (Business & Communicatie, Gezondheid & Vitaliteit, Engineering & Automotive en IT & Mediadesign) trekken hierin gezamenlijk op met het HAN Centrum voor Ondernemerschap, de opleiding Ondernemerschap & Retail Management en de OndernemersLabs in Nijmegen en Arnhem.

Voor wie?

Hero Entrepreneurs 2025 is voor:

  • Ondernemende studenten en docenten
  • Alumni die hun netwerk willen uitbreiden
  • Experts en netwerkpartijen

Of je nu net begint of al midden in je ondernemersreis zit; dit event geeft je nieuwe inzichten, connecties en energie.

Tickets

🎟️ Gratis toegang voor (oud-)studenten en docenten van de HAN, RU en het ROC.

👉 Meld je snel aan via Eventbrite: het aantal plaatsen is beperkt!

Durf te dromen. Durf te doen. Word een Hero Entrepreneur.

Georganiseerd door

HAN Centrum voor Ondernemerschap

Followers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Gratis
sep. 23 · 18:00 GMT+2