KennisMakers: Voedselnoot

KennisMakers: Voedselnoot

Door Bibliotheek Veldhoven

Lezing door Jolien Jongen, eigenaar van het platform 'Voedselnoot', over voedselallergie.

Datum en tijd

Locatie

Bibliotheek Veldhoven

2 Meiveld 5501 KA Veldhoven Netherlands

Good to know

Highlights

  • 1 hour, 30 minutes
  • In person

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Over dit evenement

Other

Lezing door Jolien Jongen, schrijver van het boek 'Nootgeval' en eigenaar van Voedselnoot, een platform voor mensen die te maken hebben met een ernstige voedselallergie.

Jolien helpt ouders die vragen en zorgen hebben rondom voedselallergie. Maar ze geeft ook advies over andere kwesties zoals: Hoe praat je als ouder met je kind? Hoe projecteer je je eigen angsten of zorgen niet op je kind? Hoe zorg je ervoor dat je een relatie met je kind opbouwt waarin alles op een juiste manier bespreekbaar is?

In de bibliotheek vertelt Jolien over haar eigen ervaringen met voedselallergie en over haar positieve aanpak, waarbij gekeken wordt naar wat er juist wél kan. Wil je graag meer weten over voedselallergie? Of wil je graag weten hoe je op een fijne, positieve manier kunt communiceren met kinderen en hoe je ze leert om te gaan met verschillende situaties in hun leven? Dan is deze avond zeker een aanrader!

Georganiseerd door

Bibliotheek Veldhoven

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Gratis
okt. 30 · 19:30 GMT+1