Lezing over volkstuinen in Tilburg

Lezing over volkstuinen in Tilburg

Door Stadsmuseum Tilburg

Woensdagavond 8 oktober is er in Regionaal Archief Tilburg een lezing over de geschiedenis van volks- en moestuinen in Tilburg.

Datum en tijd

Locatie

Regionaal Archief Tilburg

75 Kazernehof 5017 EV Tilburg Netherlands

Good to know

Highlights

  • 1 hour, 30 minutes
  • In person

Over dit evenement

Community • City & Town

Stadsmuseum Tilburg en Regionaal Archief Tilburg vieren in oktober 2025 de maand van de geschiedenis! Met het thema Natuurlijk onderzoeken we de verschillende volkstuinen in Tilburg en de dorpen en maken portretten van tuinders.

Op woensdag 8 oktober vertellen we over de geschiedenis van de volks- en moestuinen tijdens een lezing in het Regionaal Archief Tilburg. Er zijn in Tilburg en de dorpen 14 officiële Volkstuinen.

Astrid de Beer, projectleider van Regionaal Archief Tilburg, vertelt wat er in de archieven te vinden is over de tuinen en Tamira Waszink, programmamaker bij het StadsMuseum Tilburg vertelt over de portretten die gemaakt zijn van de tuinders op de verschillende volkstuincomplexen.

Kom je ook?

wanneer: 8 oktober van 19:30-21:00 uur

waar: Regionaal Archief Tilburg, Kazernehof 75

toegang: gratis


Deze lezing is onderdeel van het programma Natuurlijk voor de Maand van de Geschiedenis, georganiseerd door Stadsmuseum Tilburg en Regionaal Archief Tilburg.


foto: Multivision, Tilburg; Tuinpark Noord 1989, uit de collectie van Regionaal Archief Tilburg.

Georganiseerd door

Stadsmuseum Tilburg

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Gratis
okt. 8 · 19:30 GMT+2