Omgaan met bindings- en verlatingsangst, hoedan?
Het gaat hard

Omgaan met bindings- en verlatingsangst, hoedan?

Als liefdesbange twintiger de liefde vinden? Verlatings- en bindingsangst-expert Hannah Cuppen gaat ons daar deze avond mee helpen! Zin in.

Door EO Hoedan

Datum en tijd

vri, 4 jul. 2025 19:30 - 22:00 CEST

Locatie

Tolhuistuin

2 IJpromenade 1031 KT Amsterdam Netherlands

Restitutiebeleid

No Refunds

Agenda

7:30 PM - 8:00 PM

Inloop

8:00 PM - 8:50 PM

Start programma

8:50 PM - 9:10 PM

Pauze

9:10 PM - 10:00 PM

Vervolg programma

10:00 PM - 11:00 PM

Naborrel

Over dit evenement

Dit event is voor iedere twintiger die wil leren omgaan met zijn bindingsangst of verlatingsangst. (Of.. is het zelfs te verhelpen?) Het is voor iedereen die stress voelt bij de liefde, maar stiekem wel een gezonde duurzame relatie op wil bouwen.

Als je jouw bindingsangst (of is het verlatingsangst? Of allebei?) bij de wortel wil aanpakken om weer beschikbaar te worden voor de liefde dan wijst niemand minder dan Hannah Cuppen (je weet wel, de auteur van bestseller Liefdesbang) jou deze avond de weg.


Wat je uit deze avond meeneemt:

✔ Inzicht in hoe mensen met bindingsangst en mensen met verlatingsangst elkaar aantrekken
✔ Hoe je je eigen patronen en overtuigingen herkent (en doorbreekt).
✔ Hoe je stappen kunt zetten richting meer eigenwaarde, zelfliefde en verbinding
✔ Wat de tools zijn om je bindingsangst of verlatingsangst bij de wortel aan te pakken


Waarom dit event?

Ik, Nanook, weet wat bindingsangst is. Check de aflevering die ik erover maakte. Sommige gebeurtenissen (waaronder de ervaring van mijn eerste liefde) hebben mij zoveel pijn gedaan, dat ik ben gevormd naar iemand die heel voorzichtig is in de liefde.

In mijn zoektocht leerde ik dat de hechting met je ouders en ook je eerdere relaties hier echt een grote rol in spelen. Maar is dit nu echt bindingsangst? Of heeft iedereen dit? Deze vragen stellen we aan Hannah Cuppen. Zij is dé expert op het gebied van liefdesrelaties én bestseller schrijver van Liefdesbang. Met haar onderzoeken we wat je patronen zijn en wat je er aan kan doen om er beter mee om te leren gaan.

Met als doel dat we aan het eind van de avond een stuk herkenning gevonden hebben bij elkaar, maar belangrijker nog: inzicht opgedaan hebben in ons eigen leven over wat ons nou precies tegenhoudt die prins of prinses te kussen. Dat maakt dat we ons wat zelfbewuster op het liefdespad begeven. Ik zeg het je: NIEMAND GAAT SINGLE NAAR HUIS. Grapje. Rustig.

Georganiseerd door

€ 12,50jul. 4 · 19:30 GMT+2