Reading in Black Bookclub: Children of Blood of Bone
Overzicht
Beste RiB'ers🍀,
Op zondag 21 december sluiten we het jaar af met het boek Children of Blood and Bone van Tomi Adeyemi bij Black Achievement Month (BAM).
We gaan niet alleen duiken in het verhaal, de wereld van Orïsha en de personages maar ook de leeslijst voor volgend jaar zal gepresenteerd worden. Zo kan je alvast zien welke mooie titels eraan komen.
En omdat het de laatste bijeenkomst van het jaar is, maken we het extra gezellig met Caribische hapjes en drankjes. Gewoon een fijne, warme afsluiter met de hele groep.
De Bespreking
Tijdens de bespreking hebben we het over de inhoud van het boek. We bespreken de verhaallijn(en) en de karakters. We belichten diverse onderwerpen van het boek en we reflecteren op hoe dat zich terug vertaalt naar de huidige samenleving en welke herkenningspunten we ervaren. Iedereen heeft de mogelijkheid om een stuk te delen wat het meest indruk op hen gemaakt heeft. Dit resulteert vaak in diepe en mooie gesprekken.
Meld je aan en laat ons weten dat je erbij bent!
Goed om te weten
Belangrijkste punten
- 2 uur 30 minuten
- Fysiek
Restitutiebeleid
Locatie
Bijlmerplein 859
859 Bijlmerplein
1102 ME Amsterdam Netherlands
Hoe wil je daar komen?
Inloop
Boekbespreking: The Water Dancer Ta-Nehisi Coates
Afsluiting
Veelgestelde vragen
Georganiseerd door
Reading in Black
Volgers
--
Evenementen
--
Georganiseerd door
--