undefined thumbnail
Zojuist toegevoegd

Smilde zingt Chansons & een Hommage aan Rob de Nijs!

Door Smilde zingt Chansons

Een onvergetelijke avond vol muzikale hoogtepunten. Paul Smilde zingt Frankrijks mooiste chansons, én een eerbetoon aan Rob de Nijs!

Datum en tijd

Locatie

Van Goghkerkje

2a Papenvoort 5671 CR Nuenen Netherlands

Good to know

Highlights

  • 2 hours
  • In person

Refund Policy

No Refunds

Over dit evenement

Music • Cultural

Smilde zingt Chansons – Mét een eerbetoon aan Rob de Nijs

Een magische avond vol passie, herinneringen en muziek die raakt. Paul Smilde treedt opnieuw op in het Van Gogh Kerkje met zijn succesvolle concertreeks Smilde zingt Chansons. Dit jaar brengt hij Frankrijks mooiste chansons mét een ontroerend eerbetoon aan Rob de Nijs – begeleid door zijn zoons Roger en Joshua op piano en gitaar.

🎶 Donderdag 13 november 2025 – Van Goghkerkje, Nuenen – 19:30 uur

Laat je meeslepen door klassiekers als La Chanson des Vieux Amants (Jacques Brel), La Bohème (Charles Aznavour), Une Belle Histoire (Michel Fugain) en uiteraard het iconische Malle Babbe (Rob de Nijs).

Heb jij een favoriet Frans chanson of Rob de Nijs-nummer?

Stuur vóór 15 september jouw verzoek én verhaal naar pjgsmilde@gmail.com - wie weet hoor je jouw keuze live!

Het belooft een onvergetelijke avond te worden! De opbrengst komt volledig ten goede aan het behoud van het sprookjesachtige Van Gogh Kerkje.

Het kerkje is geopend vanaf 19:00 uur

Tot donderdag 13 november 2025!

Georganiseerd door

Smilde zingt Chansons

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

€ 12,50
nov. 13 · 19:30 GMT+1