ART'ÂMES : Exposition collectiveART'ÂMES : Exposition collectiveza., aug. 23, 10:00Pl. du Tilleul 10 • HuyGratisSla ART'ÂMES : Exposition collective op in je collectie.Deel ART'ÂMES : Exposition collective met je vrienden.
Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef LemmensTips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmensdo., sep. 18, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 132,25Sla Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens met je vrienden.
Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van EsscheTalk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Esschedo., apr. 2, 18:30Kasteel van Bokrijk • Genk€ 9,06Sla Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Essche op in je collectie.Deel Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Essche met je vrienden.
Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood ProjectsTips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projectsdo., feb. 5, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects met je vrienden.
Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De RatelaarTips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaardi., mrt. 10, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 176,28Sla Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaar op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Armband in fijnscheenwerk met De Ratelaar met je vrienden.
Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy ArthurTips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthurdo., mrt. 19, 14:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 85,07Sla Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthur op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Personal branding en social media met Jordy Arthur met je vrienden.
Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie VanheesTips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanheesdo., jun. 4, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 127,01Sla Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie HermansTIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermanswo., okt. 8, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Een wandobject in touwtechnieken met Sofie Hermans met je vrienden.
Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander MarinusTips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinusdo., apr. 30, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 179,43Sla Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus op in je collectie.Deel Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus met je vrienden.
Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle RenaultTips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renaultvr., mrt. 20, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 252,81Sla Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renault op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Experimenteel kantklossen met Anaëlle Renault met je vrienden.