Venster Acties
Zelfacceptatie - Millennial Masterclass
Zelfliefde, hoe doe je dat? Leer het geheim van zelfaanvaarding van toppsycholoog Pieter Dingemanse. Vragen? Mail: david@loz.nu
Waar en wanneer
Datum en tijd
wo. 18 jan. 2023 20:00 - 22:00 CET
Locatie
LoZ Millennials (bij Amsterdam RAI) Veluwelaan 20 1079 RA Amsterdam Netherlands
Beleid voor refunds
Over dit evenement
Hoe werkt zelfliefde? En wat moet je met al die hoge verwachtingen van jezelf? Als je beter contact met jezelf kan maken, hoe weet je dan dat je niet narcistisch wordt?
Voor de nieuwste Millennial Masterclass hebben we toppsycholoog Pieter Dingemanse uitgenodigd. Leer in de Masterclass over Zelfacceptatie hoe je je zelfbeeld ontwikkelt door middel van de psychologie.
DE INHOUD
→ Wat is het geheim van zelfaanvaarding?
→ Het verschil tussen empathie en sympathie
→ De kracht en zwakte van hoge verwachtingen
→ Hoe onderscheid je zelfliefde van narcisme
→ De identiteitstest: praktische tool voor werk en privé
DE SPREKER
Klinisch psycholoog Pieter Dingemanse is relatiedeskundige, spreker en opleider van psychologen. Pieter is de hoogst gewaarde spreker ooit bij de Millennial Masterclass. Zijn expertises zijn cognitieve gedragstherapie, partnerrelatietherapie en hechting.
DE ORGANISATIE
LoZ Millennials verzorgt Masterclasses voor persoonlijke ontwikkeling, praktische spiritualiteit en echte relaties en haalt haar inspiratie uit de filosofie, theologie en psychologie www.deMasterclass.com.
PRAKTISCHE INFO
Datum: 20.00 - 22.00 uur woensdag 18 januari
Tickets: toegang mét koffie & thee
Locatie: LoZ Millennials (vlakbij RAI), Veluwelaan 20 Amsterdam
Bekijk alvast onze mooie Millennial Masterclass clip om de sfeer te ervaren:
Tags
Over de organisator
LoZ Amsterdam is de open community voor young professionals waar je thuis voelt en groeit. Je ontmoet bij de Masterclass zo'n veertig andere young professionals met dezelfde passie voor persoonlijke ontwikkeling, spiritualiteit en echte relaties.