KunstLokaal SAKB
KunstLokaal SAKB
Sinds 1975 is de Stichting Amstelveense Kunstbelangen (SAKB) een gedegen centrum voor het opleiden in en beoefenen van de beeldende kunst. Wij bieden docenten met hoogwaardige en eigentijdse kennis de mogelijkheid deze te delen met mensen die graag beeldend bezig zijn.
Bij KunstLokaal SAKB vindt u cursussen voor volwassenen, jongeren en kinderen in ondermeer tekenen, schilderen, beeldhouwen, boetseren en kunstgeschiedenis, onder begeleiding van bevoegde docenten / beroepskunstenaars. In de Open Ateliers beeldhouwen en tekenen & schilderen kan iedereen zelfstandig, dus zonder begeleiding werken (o.a. naar model).
SAKB KunstLokaal probeert een laagdrempelige organisatie te zijn. Iedereen is welkom, van beginnend amateur tot professional en van kunstliefhebber tot leek. De lessen worden gegeven door voornamelijk gediplomeerde docenten met ruime werkervaring en met aandacht voor elk werkniveau.
Ouderkerkerlaan 15, 1185 AB Amstelveen