Stichting Dit is Zuid & Stichting Charlois aan het Water
Stichting Dit is Zuid
In de Maashaven van Rotterdam-Zuid is sinds 13 februari 2016 het informatiepunt van Stichting Dit is Zuid geopend. Bij ons kun je terecht met initiatieven en ideeën voor Zuid en kun je alle vragen kwijt over Zuid. Daarnaast houden wij je op de hoogte over de ontwikkelingen die momenteel op Zuid plaatsvinden. Dit is Zuid streeft ernaar om samen een beter en positiever beeld te creëren voor ‘ons’ deel van de stad. Want ja, wij wonen allemaal op zuid!
Charlois aan het Water
Charlois aan het Water is een interactief proces met en voor bewoners, ondernemers en beleidsmakers. De initiatiefnemers zijn in 2012 Vitibuck Architects, G-Routes en het Rotterdams Wijktheater. Sinds 2014 is Stedelinks 010 als partner actief betrokken.
Het doel van Charlois aan het Water is een duurzame verbinding tussen haven en wijk te bewerkstellingen en de Maashavenkades weer onderdeel te laten zijn van Charlois.