Wandelen met aandacht voor de natuur!
In de zomervakantie iedere woensdag om 10 uur bij Fort Jutphaas, een wandeling Rondom het Fort.
Ben jij erbij? Een perfecte begin van de dag. Een moment van aandacht voor jezelf. Een mindful wandeling laat je volop van het bewegen en de omgeving genieten!
Tijdens de wandeling van een uur komen verschillende facetten aan bod: meditatie, mindfulness, flow yoga, focus, bewegen, loslaten en ontspannen.
In alle stilte kun je genieten van de rustgevende natuur om je heen.
De wandelingen hebben iedere week een ander thema waarbij we elementen uit de natuur gebruiken. Voor de zomeryoga is dat: waterval, zomerbries, zien door yoga, bewegen vanuit je hart.
Na afloop kun je vanzelfsprekend op het terras van Bij de Fortwachter neerploffen voor een heerlijke kop koffie, thee met iets lekkers.
Wil jij ook zo'n perfect ontspannen start van je dag? Bel je vriend of vriendin en ga met me mee! De wandelingen en yoga zijn geschikt voor alle niveaus. We doen staande flow yoga oefeningen, loopmeditaties en mindfulness oefeningen.
Woensdag 10:00 - 11:00 uur
Data: 6 | 13 | 20 en 27 augustus 2024
Deelname €10,00 per les
Verzamelen terras van Bij de Fortwachter - Fort Jutphaas
Docent: Gina Bijnsdorp
Studio Yoga suits you